reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

jak ja Wam zazdroszczę, że już tyle tego macie! a ja dalej w lesie.. :/
tylko ubranka kupuje bo większych gabarytów nie mam nawet gdzie trzymać, dopóki ten remont nieszczęsny się nie skończy.
 
reklama
Maui ojj to kawałek drogi macie. Myślałam, ze tu gdzies z okolic jestes.

Sylwia a jak postępy w remoncie idą?
 
oj marnie w moim przypadku :( mąż tylko na weekendy w domu jest, jutro od rana zaczyna walkę, czeka go drapanie sufitu, a później demontowanie starego parapetu.. za dużo tego.
 
Sylwiaal ja też tylko ubranka kupuję póki co. I ciągle przed remontem jestem.

Jutro zajde do smyku to może zobaczę barlette. A dzisiaj widziałam babeczkę z riko nano. Całkiem dobrze się prezentuje. No i jedo fyn też widziałam. Więc będę się pewnie decydowała do samego końca.
 
Przygotowałam rzeczy do prania hmm... chyba mnie poniosło bo tu wszystko na 56 i triche na 50 .
 

Załączniki

  • 1454706058871.jpg
    1454706058871.jpg
    67,6 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny ile biustonoszy do karmienia kupujecie i do doświadczonych mam jak jest z rozmiarem po porodzie? Jeszcze się powiększą? Chyba najwygodniejsze są te bawełniane tylko tutaj też nie wiem czy brać większy rozmiar niż zwykle bo jak do tej pory nosiłam tylko usztywniane ;) Pytam bo na allegro jest tego mnóstwo a w mojej mieścinie na pewno musiałabym się naszukać, a jak bym już znalazła to cena byłaby z kosmosu.
 
Ewa90 mi właśnie urosły, może nie jakoś drastycznie bo różnica jest jednego rozmiaru ale w biustonosze sprzed ciąży się nie mieszczę i ciężko mi jest teraz znaleźć rozmiar. Zwykle u mnie w sklepach są 75 B lub C a ja potrzebuję 70 D. Kończy się na tym, że kupuję to co znajdę czyli 75 D ale nie są zbyt wygodne. Może te do karmienia już by mi zaczęły służyć :D
I jeszcze powiedzcie, czy zaopatrujecie się w podgrzewacz do butelek i sterylizator? Ja zamierzam karmić piersią i nie wiem na ile te rzeczy będą niezbędne. Na laktator już jestem zdecydowana :)
 
reklama
Ja miałam B ale jeszcze było miejsce :) teraz przynajmniej mi się ładnie eksponuja hahaha ale jak mi mąż kupił z Lidla nieusztywniany C to taki też spoko (z miejscem na większy biust:p) z nadziejącze jeszcze urosna hehehe
 
Do góry