reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ewelina! - ileż ubranek :) wow! :szok: pięknie to wszystko wygląda :) :) :)

U mnie wyprawka dalej stoi w miejscu, jedyny kolejny postęp jest taki, że ponownie jadę oglądać wózek :)
znalazłam niedaleko w sklepie, w całym komplecie i kolorze, jadę też podpytać o szczegóły zamówienia itd.
Bardziej moja kochana siostra szaleje z wyprawką dla mojej córki, popadła w szał i co chwile coś kupuje.
 
reklama
Ewelina, wow. Masz dwie suszarki? Ja też mam sporo ubranek, więc nic nie mówię o ilości.

Pytałam dzisiaj w aptece o papierki lakmusowe i wiecie, że w żadnej nie było. W każdej mówili, że albo internet, albo sklep chemiczny... A ja chciałam zakupić i mieć w domu w razie w i na pewno przed majem zakupię, żeby wiedzieć czy to wody płodowe czy nie.

U nas z wyprawką całkiem nieźle. Mąż prawie skończył remont pokoju, zostaje montaż rolet. Poszedł dziś do piwnicy malować regały. Za tydzień skoczymy do IKEI po Malma, no i do kuzyna po łóżeczko, kołyskę i wózek :)
 
Ewelina! - ileż ubranek :) wow! :szok: pięknie to wszystko wygląda :) :) :)

U mnie wyprawka dalej stoi w miejscu, jedyny kolejny postęp jest taki, że ponownie jadę oglądać wózek :)
znalazłam niedaleko w sklepie, w całym komplecie i kolorze, jadę też podpytać o szczegóły zamówienia itd.
Bardziej moja kochana siostra szaleje z wyprawką dla mojej córki, popadła w szał i co chwile coś kupuje.

U mnie w rodzinie tez szaleją, jedna ciocia juz nawet nocnik kupila :-D
 
Ja mam taką jedną wielką suszarkę z Ikei - kilkupiętrową, i właśnie zastanawiam się nad mniejszą teraz dla dziecka..

Dziewczyny, jakie wanienki macie?
 
Też mamy dwie suszarki i jeszcze taką podsufitową w łazience. Ale nie bardzo mamy miejsce w domu na te dwie suszarki. Kiedyś teściowa nie robiła problemu, żeby u nich stała jedna, a druga na korytarzu, a teraz problemy robi. Ehh, takie życie z teściową :) Przed porodem na pewno będę suszyć ubranka w pokoju Małego, albo po prostu na korytarzu. Nie chcę znosić do piwnicy, bo tam się strasznie kurzy.

Ania, my mamy wanienkę 84cm i stojak do niej.
 
Większość rzeczy to po Synku się pozbyłam, ale i tak sporo tego zostało, no i błękitu nie brakuje:-p
Chciałam to ogarnąć, bo w workach mi stało,
pewnie jakoś marzec/kwiecień jeszcze raz to przepiore i wtedy wyprasuje.

sylwiaal masz już konkretny wózek upatrzony? Ja dalej mam jeden wielki mentlik w głowie:szok:
Do BoboWózki chyba w weekend podskocze.

Malutka tu mam 3 suszarki, bo pożyczyłam od mamy, ale z dwójką dzieci jedna to mało, więc też bede musiała dokupić :)
No i zobacz Ty masz termin na koniec maja i już tyle masz, a ja sam początek, więc poczułam respekt ;]

Apteke narazie odpuszczam, musze rozłożyć wydatki, bo kasa ucieka jak szalona..
Jeszcze zimowy okres to w ogóle opłaty kosmiczne:baffled:
 
Ania_Beata ja wanienki jeszcze nie mam. Mam tylko stelaż po synku. Też chyba na 84 cm.

Trochę mam mętlik w głowie, bo mam przewija taki na łóżeczko, ale na początku łóżeczka nie chcę rozkładać i nie wiem jak będę przewijać. Bo na łóżeczku mimo wszystko wygodnie było dla pleców i po kąpieli wszystko pod ręką. No i karuzelka dla dziecka nie wiem czy do kołyski da się przykręcić. Nic musze to wszystko jeszcze przemyśleć. Pewnie dopiero po remoncie, który toretycznie zaczyna się za 3 tygodnie około.
 
My wanienkę mamy taką razem z przewijakiem.

Mamy jedną suszarkę na pranie i ledwo z M. się na niej mieścimy więc trzeba będzie kupić jeszcze jedną. Dzisiaj widziałam taką którą podłącza się do prądu i wtedy grzeją się te druty i pranie szybciej schnie.

Gosia co do karuzeli przy kołysce to zależy jaka kołyska, bo np. do mojej się nie da, musiałabym kupić konkretnie do tego modelu kołyski. Zamiast karuzeli można też kupić projektor na sufit, są teraz takie fajne :)
 

Załączniki

  • evolve_alt03.jpg
    evolve_alt03.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry