reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

U nas też się szykuje malowanie pokoju i właśnie najgorsze jest to, że nie wiem, jak to zrobić. Muszę być, żeby męża ułańska fantazja nie poniosła, a z drugiej strony nie można chyba wdychać farb, prawda?
 
reklama
Ania tez mam ten problem, wole mieć meżulka pod okiem, żeby to czasem nie przesadził, a do malowania mam pokoik dziecka, przedpokój i na dodatek łazienkę :( chyba w masce będę go nadzorować.
 
ja już raz pozwoliłam mężowi urządzić ten pokój na zasadzie: a rób co chcesz, to i tak jest najmniej używany pokój w całym domu". W efekcie mam brzydką kanapę, która do niczego nie będzie pasować. :realmad: Muszę kombinować, jak ją wpasować w nową stylistykę dziecięcego pokoju dla dziewczynki.
 
Dziewczyny to jak wybierzecie farby to jak to może mąż inaczej zrobić niż wy chcecie?

Ja też mam do malowania dwa pokoje i przedpokój plus położenie klinkieru w przedpokoju.

Maui fajne te sprzęty, drogie też no i trzeba mieć miejsce na to wszystko. Przy moim mieszkaniu to bym nie miała gdzie nogi postawić :)
 
Wiesz ja tam wole mieć wszystko pod kontrolą :) ogólnie jestem niestety takim typem, że wole sama zrobić niż żeby ktoś miał to za mnie zrobić. Jeszcze zobaczymy, na razie mąż będzie drapał futryny, bo mamy jeszcze drzwi do odnowienia, będziemy malować na biało i szyby wymieniać bo są w każdym pokoju z innej parafii po poprzednich właścicielach :/
 
Gosia, uwierz mi, że mój mąż będzie miał wybrane farby i całą koncepcję wymyśloną, a jak go kreatywność poniesie to...

u nas dwa lata temu było malowanie wszystkiego, jak odebraliśmy klucze od dewelopera, pokój był w sumie nieużywany, ale kolory są do zmiany bo nic do siebie teraz nie pasuje...
 
Dziewczyny, ja ostatnio malowałam pokój. Są fajne farby bezzapachowe. Jakoś tam pachną, ale nie tak jak normalne. Po malowaniu nic nie było czuć. Firma colours, kupowałam w Castoramie.
 
Dziewczyny to jak wybierzecie farby to jak to może mąż inaczej zrobić niż wy chcecie?

Ja też mam do malowania dwa pokoje i przedpokój plus położenie klinkieru w przedpokoju.

Maui fajne te sprzęty, drogie też no i trzeba mieć miejsce na to wszystko. Przy moim mieszkaniu to bym nie miała gdzie nogi postawić :)
To jest Gosiu jeden sprzęt- jeden stojak tylko zmieniasz "wkład"
 
Tak wiem ze to jeden sprzęt. Tylko dałaś dwa linki różnych artykułów. A te wkłady tez trzeba gdzieś przechowywać.
 
reklama
Tak wiem ze to jeden sprzęt. Tylko dałaś dwa linki różnych artykułów. A te wkłady tez trzeba gdzieś przechowywać.
a tak dałam przykładowe, jako 3 w 1 ; prędzej czy później musisz dokupić do leżaczka krzesełko do karmienia, więc nie wiem czy to taniej czy to to samo... ceny na Allegro też różne są różnych firm i modeli- można już za 700 zł takie 3 w 1 kupić. A ze jestem Poznanianką to zaczęłam zastanawiać się czy jednak nie warto? Mam tylko wątpliwość co do zwierzaków przy tych wysokich huśtawkach/leżaczkach-bujaczkach.
 
Do góry