reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Maui a zamiast moskitiery przy łóżeczku nie wystarczy siatka w oknie ja mam w każdym i komarów u mnie w domu wcale nie ma, może się jakiś jeden czasem trafi ale na prawdę sprawdzają się świetnie, wiem bo mnie komary szczególnie uwielbiają :D
Nie wystarczy, bo mam otwarty taras na ogród całe lato, a nie będę przecież dziecka w jednym zamkniętym pokoiku trzymać; oczywiście na komary można wieczorem zamknąć i godzinę "W" kiedy wyłażą - przeczekać, ale bardziej obrzydliwe są muszyska
 
reklama
No i jeszcze dzisiejszy nabytek, trzecia huśtawka/bujak/leżak :p a matka musi myśleć gdzie to pomieścić.

Mam dylematy z huśtawką/leżaczkiem - czy nie dołożyć kasy i nie kupić taki co się potem w krzesełko zamienia; mam jednak obawy co do tych na wysokich nogach czy koty nie przewrócą? pewnie działa mi wyobraźnia, ale nadal nie mam pewności...
 
Mam dylematy z huśtawką/leżaczkiem - czy nie dołożyć kasy i nie kupić taki co się potem w krzesełko zamienia; mam jednak obawy co do tych na wysokich nogach czy koty nie przewrócą? pewnie działa mi wyobraźnia, ale nadal nie mam pewności...
A mogłabyś podesłać jakieś zdjęcie? Bo jeszcze takiego cuda nie widziałam :p
 
Ewelnia - tak mam mój typ to wciąż Adamex Barletta :) w bobowózkach akurat na salonie go nie ma, ale w innym sklepie go znalazłam, dlatego też robię kolejne podejście żeby się już na 100% upewnić, że to właśnie ten :)

Suszarkę mam jedną, ale dodatkowo na balkonie podwieszaną pod sufit, także jak się ciepło zrobi rozpocznie się sezon prania, prasowania :) + gdyby jednak było wszystkiego za dużo jest jeszcze mama :)

Wanienki nie mam, stelaża kupować nie zamierzam od czego mam ławę :D

O przewijaku myślałam takim nakładanym na łóżeczko usztywnianym, a jak coś zawsze pozostaje łóżko.

Gosiu widzę, że nie jestem sama z remontem :) to pocieszające. :)
 
Sylwiaal ja na początku dziecko kapłan w pokoju ale potem to stelaż się przydał w łazience. Nie trzeba było tyle tej wanienki z wodą nosić:)
Mój mąż będzie malował i takie tam jak my w lutym z synem pojedziemy na kilka dni do Wawy
 
To ja też się pochwalę ostatnimi nabytkami w ubrankach :D
 

Załączniki

  • 20160128_201129.jpg
    20160128_201129.jpg
    970,1 KB · Wyświetleń: 68
  • 1-20160128_201056.jpg
    1-20160128_201056.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 66
reklama
A to co innego, ja niestety mam mała łazienkę :/ ale za to blisko z niej do pokoju z ławą :)
Mąż będzie mógł zaszaleć podczas waszej nieobecności :)
 
Do góry