reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Oczekuję zdjęcia boskiej komody! :D

Ja właśnie zrobiłam pierwsze ciuchowe zakupy. Kilka sztuk ubranek z Cocodrillo. Jak dojdą, to pokażę.
 
reklama
Oczekuję zdjęcia boskiej komody! :D.
komoda - po malowaniu.jpg

proszę bardzo :-) MALOWANA OSOBIŚCIE PRZEZE MNIE. Gałki wymieniłam na nowe porcelanowe.
zaslonki wymienię na kremową biel, jak skończę szyć kapę na łóżko
 

Załączniki

  • komoda - po malowaniu.jpg
    komoda - po malowaniu.jpg
    73,7 KB · Wyświetleń: 142
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No... to powiedzieć, że wyszło bosko to i tak za skromnie!!!
To sztukateria na ścianie? Rzadko spotykana w PL. Zapowiada się pokój dla małej księżniczki
Jakiego koloru kapa będzie?
 
No... to powiedzieć, że wyszło bosko to i tak za skromnie!!!
To sztukateria na ścianie? Rzadko spotykana w PL. Zapowiada się pokój dla małej księżniczki
Jakiego koloru kapa będzie?
A to jest moja sypialnia :-) dekoracja wnętrz to moje hobby, więc robię sobie takie bajery, a "mała księżniczka" będzie właśnie w mojej sypialni póki nie opanuje chodzenia po schodach. Kapa i poduchy oraz wystrój okna zmieniam na blady krem. Tak czy owak stwierdziłam, ze po cholerę kupować nową komodę jak ta w formie jest ok tylko kolor przygasł przez te lata, a jest pojemna i przy poprzednich dzieciach się sprawdziła. Jest jeszcze szafa w tym stylu- będę ją teraz też malować, ale wstawię dopiero dziecku do pokoju jak skończy ze 2 latka- sobie już nie mam gdzie do sypialni zagracać, komoda na razie wystarczy na ciuszki. łóżeczko jest w podobnym stylu zamówione, białe, więc potem komoda, szafa i łóżeczko wyjedzie do pokoju dziecka i już. A ja może sobie znów coś wymyślę :-)
 
Dziewczyny, czy kupujecie na poczatek z jedna paczkę MM w razie, gdyby z KP nie szło? To ma niby długi termin ważności, wiec moze warto mieć pod ręka w razie czego?
 
reklama
Ja chyba nie będę kupywać. Jak coś będzie nie tak to wtedy się poleci do sklepu. W sumie nawet nie dopuszczam do siebie myśli ze nie będę karmic cyckiem , jakos od początku jestem nastawiona ze chce i ze pokarm będzie no i mam nadzieje ze tak będzie nie dość ze wygodniej to i dla maluszka lepiej :) A jak to będzie to zobaczymy już niedługo :D
 
Do góry