reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
My będziemy mieć łóżeczko z żyrafką jakoś mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie :)

Ania_Beata mam podobnie przewidziany termin na 22 maja :) z tego co wiem, to maleństwo powinno się cieplej ubierać, ja kupuje na długi rękaw, nie wiadomo też jaka pogoda będzie a nie zawsze jest ciepło/gorąco.
 
Ania ja mam kilka rzeczy na długi rękaw. Śpiochy jakieś, koszulki, kaftaniki.
Ja mam termin na 26 maja, też się może przedłużyć na czerwiec.
Któraś dziewczyna wrzucała tu wyprawkę dla noworodka na lato.
 
My będziemy mieć łóżeczko z żyrafką jakoś mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie :)

Ania_Beata mam podobnie przewidziany termin na 22 maja :) z tego co wiem, to maleństwo powinno się cieplej ubierać, ja kupuje na długi rękaw, nie wiadomo też jaka pogoda będzie a nie zawsze jest ciepło/gorąco.

Ja mam łóżeczko białe z żyrafą a pościel będzie szara. Termin mam na 3 mają I większość ciuszków z długim rękawem. Wydaje mi się ze aż tak ciepło nie będzie żeby noworodka w krótkie rękawy ubierać.
 
Ja też mam termin na 3 maja :) i szczerze to jestem trochę przerażona czytając ile macie już przygotowane bo mi to jeszcze daleko do tego ;p Na szczęście nie muszę martwić się o ciuszki i większość wyprawki bo mam już mnóstwo toreb i reklamówek od kuzynek itp :) A jak wygląda u was z wyprawką do szpitala ? Kiedy macie zamiar spakować torbe? :)
 
Ja też mam termin na 3 maja :) i szczerze to jestem trochę przerażona czytając ile macie już przygotowane bo mi to jeszcze daleko do tego ;p Na szczęście nie muszę martwić się o ciuszki i większość wyprawki bo mam już mnóstwo toreb i reklamówek od kuzynek itp :) A jak wygląda u was z wyprawką do szpitala ? Kiedy macie zamiar spakować torbe? :)

Ja też mam dużo od znajomych i kilka rzeczy kupiłam jak była okazja. Z rzeczy dla mnie do szpitala to mam tylko dwie koszule do karmienia, szlafrok i podkłady na łóżko. Na koniec marca chce mieć już wszystko przygotowane. Teraz zajmujemy się robieniem małego remontu i miejsca na łóżeczko. Mamy małe mieszkanko wiec trochę trzeba pomyśleć co i gdzie żeby było dobrze.
 
Ja dla siebie jeszcze nic nie mam. Ale też bym chciała już na koniec marca mieć wszystko. To chyba taki najlepszy termin bo pewnie kilka z nas "posypie" się w kwietniu. Do końca lutego chcę mieć paczki z Polski a do końca marca urządzony pokoik. I jednak podejmę się uszycia pościeli, zasłon i całej reszty tekstyliów sama ;-)
 
Żebym mogła spokojnie spać to do końca marca też muszę mieć wszystko gotowe :D raczej powinno się udać skompletować całość zgodnie z planem :) ja mam trochę ciuszkow na długi rękaw ale raczej krótki rękawek będzie nam potrzebny no chyba, że pogoda spłata nam jakiegoś figla ;)
 
ja z ubraniami mam problem.Mam 10 szt body na długi rękaw i aż jeden pajac plus jakieś spodenki po Ali. Wszystko na 62 bo 56 przy pierwszym dziecku w ogóle się nie przydały. Muszę dokupić krótki rękaw a dla siebie mam dwie koszule ale dokupię jeszcze na ramiączkach. W lutym ogarnę sprawy higieniczne.
 
reklama
Mi brakuje kocykow, pościeli. Ciuszków mam pod dostatkiem. Dla mnie jeszcze kilka rzeczy potrzebnych. Właśnie koszule, na lato mam takie jakby halki do spania to będą, jak znalazł do karmienia. Nie mam żadnych koszulek takich na wyjście, żeby Małego nakarmić. I staników, kompletnie nie wiem, jak się w tym ogarnąć. Nie wiem, jaki rozmiar będę mieć biustu po ciąży.

No i kosmetyczne sprawy później dojdą. I najważniejsze pieluchy :)
 
Do góry