reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

My od początku jesteśmy przekonani do max cosi mura 4. Moja przyjaciółka go ma i jest mega zadowolona, ja też miałam okazję kilka razy prowadzić czy składać wozek i przypadł mi bardzo.
 
reklama
Mi również podobają się Maxi Cosi Mura 4, ale uparłam się, ze stelaż ma być cały czarny i za nic nie mogę z tego zrezygnować ;) zbyt dużo widziałam białych stelaży, których niczyim nie można doczyścić, choć myślę, ze obecnie jakość jest o niebo lepsza :)
 
Papatki - nie przejmuj się ja też daleko w lesie ze wszystkim jestem :) damy radę :)

Jak dla mnie wózek ma za małe koła z przodu, niestety nie słyszałam o nim opinii.
Leżaczek ciężko mi powiedzieć, ładnie wygląda ale czy będzie praktyczny? I tak długo dziecko w nim nie będzie.
 
Sylwiaal - dzięki, pocieszyłaś mnie, ze nie jestem w tym sama :)

Ja mam u siebie tereny mocno miejskie, więc liczę, ze starcza. Mi w nim najbardziej odpowiada ze można go złożyć jedna ręka i ma uchwyt to noszenia. No ale opinie Mam by sie przydały :) a z tym leżaczkiem, podobno można pózniej przerobić na krzesełko dla starsze go dziecka, ale tez jakoś tego nie widzę, a cena jednak odstrasza.

Aaa, wózek jest lekki, bo go podnosiłam i i jeden z nielicznych który wraz z gondola zmieści sie do naszego auta.
 
Ale namieszałam:rolleyes2:
Wczoraj pisałam o wózku Bebetto Torino & Roan Bass
Oby dwa modele jak dla mnie godne uwagi
20160121_151649 (Kopiowanie).jpg Pozdrawiamy:happy:
 

Załączniki

  • 20160121_151649 (Kopiowanie).jpg
    20160121_151649 (Kopiowanie).jpg
    256,8 KB · Wyświetleń: 87
Ewelina89 który jest na zdjęciu? Ja z bebetto chyba zrezygnowałam, ale decyzja może mi się jeszcze zmienić :D
 
Oglądałam dziś po raz kolejny Barlette :) i według mnie jest świetna, bardzo zwinna, jedną ręką można prowadzić, wysoka gondola, nie trzeba się bardzo schylać :) ahh. rewelacja.
Niestety czytałam też negatywne opinie na jej temat, co prawda zbyt wiele mi nie mówią bo stwierdzenie "nie polecam" bez podania powodu jakoś do mnie nie dociera. Ale za to na facebook'u Adamex'u na szczęście są inne opinie - pozytywne :) Jeździłam też Adamex Pajero oraz Amelis no i najlepszy dla mnie okazał sie Adamex Barletta.
 
reklama
Do góry