reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja kupiłam po 1mb minky i bawełny. 1mb to kawałek materiału o wymiarach 1x1,5 m. Musisz sobie policzyć, co chcesz uszyć. Mi z metra wyszedł kocyk 100x75, podusia 40x30, przytulanka 30x30. Trzeba tylko pamietać o dodatkach na szwy :) Polecam portal otula.pl
 
Też bym chętnie coś uszyła, ale nie mam czym. Pojęcia zresztą też o tym nie mam :oo:
Jak się obrobię w domu tu siadam do robienia na drutach :biggrin2:
 
Ojj też bym chciała samej coś uszyć, ale niestety nie ma się zdolności i narzędzi, a babulcia nie posiada maszyny.
Więc trzeba kupić :)
 
Widziałam to. Myślałam nad tym, jak znajoma urodziła, ale w końcu nie kupiłam.

Byliśmy oglądać wózek. I bierzemy go od kuzyna. To Mutsy Joey o ile dobrze pamiętam :) Mieści się nam do auta, ma wszystko: gondole, spacerówkę i fotelik. Do tego torba i osłonka przeciwdeszczowa. Trochę mały kosz, ale ja i tak na zakupy nie będę nim jeździć.
 
malutka ale Ci się udało :) jeden wydatek odszedł :) ja wczoraj się orientowałam ile czasu potrzeba na zamówienie mojego wózka i chcąc go na kwiecień, koniec kwietnia do do końca lutego muszę zamówić :D no ale jeszcze w sobotkę jadę jeszcze raz go oglądać żebym później nie narzekała :)

Niedawno co wstałam :) Lenka łaskawa tej nocy była dla mnie :)


U mnie zima na całego! :D
 
malutka super że macie wózek z kasą jesteście do przodu a mutsy to dobre wózki. Ja muszę niedługo uprać swoje camarelo
 
Olenka_s a jakie masz camarelo? Masz je po pierwszym dziecku. Jak tam ten kosz na zakupy i jak sprawdza się spacerówka? Wózek był na mojej liście wózków do wybory, ale odrzuciłam go ze względu na trudno dostępny kosz, choć spory.
 
reklama
mam camarelo carrera granarowo-bezowo-czerwony. Wózek jest po mojej córce kupiony w 2013 roku z fotelikiem maxi cosi za 1500tyś. Gondolę uwielbiam a w spacerówce wymieniłam pasy bo się pruły. Dostęp do kosza faktycznie jest słaby ale nie robiłam po prostu dużych zakupów. Jakoś ten kosz mi nie przeszkadzał.
 
Do góry