reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Dzisiaj znalazłam śpiworek do spania, mam też 3 zmiany pościeli, ochraniacz, więc do kołyski dokupienia tylko prześcieradła i kocyk Minky i to starczy. No i kołyskę oczywiście. od lutego zaczynam robić wyprawkę bo to naprawdę coraz mniej czasu :)
 
reklama
Ewelina89 jeszcze nic nie wybrałam, bo ciągle nie wiem. Czasem jest tak, że już mi się coś podoba, ale nagle kolorystyka nie ta w tym modelu. No ale w marcu to trzeba będzie zamawiać, bo czasem trzeba czekać kilka tygodni jak nie ma jakiegoś koloru na stanie.
Fajnie się prezentuje ten ostatni. Widziałaś go gdzieś na żywo?
 
Ja mam jeszcze propozycję wzięcia łóżeczka od kuzyna. Muszę sprawdzić, w jakim mają stanie. Ale ich dzieci głównie spały z nimi w łóżku, więc pewnie kolejna kasa zaoszczędzona. No i kołyskę dostajemy.


Gosia, skąd masz pościele? Z Ikei? Ja nadal szukam jakiś fajnych.

Sylwia, ale fajny wózek. Podoba mi się. Ja dzisiaj bazując na liście wyprawkowej odhaczałam co już mam, a czego brakuje. W zasadzie nie mamy kosmetyków żadnych dla Małego, pieluch jednorazowych, pościeli i zestawu do wózka. Dla mnie jeszcze brak koszul do karmienia i może laktatora.
 
Sylwiaal ja nad barleta tez myślę, Pajero tez mi się podoba. Do bobowozkow będę jechała do sklepu oglądać na żywo. Wtedy będę podejmowała wybór.
Ja też jeszcze przed remontem btw.

Malutka466 ja pościel zamawiałam na alegro u jakiegoś sprzedawcy. Nie pamiętam już od kogo. A mam w kolorze zielonym, taki będzie pokój dzieci, jak będzie dziewczynka to zamówię coś jeszcze fioletowego. Z tym ze ja pościel będę używała dopiero jak dziecko z kołyski wyrośnie, bo my ma razie łóżeczka chyba nie będziemy rozkładanie. Po prostu kołyska na kółkach będzie wędrował sobie między pokojami.
 
U nas w bobowózkach właśnie nie ma barletty pokazanej :( widziałam ją w smyku.

Ja pościel będę zamawiać w komplecie z allegro od tego sprzedawcy:
http://allegro.pl/posciel-dziecieca-120x90-koldra-ochraniacz-180-5el-i5893294865.html

Muszę się spiąć i zacząć powoli ogarniać listy, jedyne co mam to parę ubranek, butelki, masę pomysłów i chęci, wszystko było by łatwiej gdyby meble już stały, albo sam pokoik był gotowy wtedy inaczej by się patrzyło na wszystko, na razie chyba wychodzę z założenia, że "jeszcze jest czas" bo ciągle to słyszę od mamy :/
 
Gosia w żadnym sklepie jeszcze na niego nie trafiłam, lecz mam chyba ten uraz, że jak idzie ktoś z wózkiem to szybko obczajam wzrokowo :biggrin2: Jutro jade do Komornik może tam będą :wink:
Te co wymienniłam, x-landery, bebetto najcześciej spotykane przeze mnie wózki, wszystkie mi się podobają, cieszą się dobrą opinią i popularnością no i zdecyduje się tu na ten jeden :errr::-D
A tak jak mówisz czas ucieka, a nieraz za wózkiem trzeba troche poczekać..

A strony wybrałam pierwsze lepsze, wiadomo, że jak wybierze się już swój typ to będzie się szukało tam gdzie taniej bądz korzystniej kupić :-p
 
Te komplety pościeli są dużo tańsze niż 5 lat temu. A wzory takie same często. Ten wzór miś okienko zielony to ja miałam dla mojego Kuby jak się urodził :)

Ewelina89 tez się oglądam za wózkami na ulicy :)

Ten Rico widziałam na stronie bobowozkow. Ciekawe czy maja u mnie wystawiony w Gdańsku.
 
reklama
Gosia a zdecydowałaś się już na któryś wózek ?

Z tych popularniajszych:
* http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-adamex-barletta-3w1-mega-zestaw-i5916129517.html
* http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-adamex-pajero-alu-3w1-dystrybutor-i5916975969.html
* http://allegro.pl/show_item.php?item=5240599876
myśli może któraś z Was o zakupie?

Malutka ale Ci się trafiła okazja - brałabym go bez zastanowienia chyba he he fajnie się prezentuje :wink:

Ja szukam takiego wózka ale chcę kupić używany. Kolory szare :)
 
Do góry