reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja z mężem bylam w hurtowni i sprzedawca bardzo zachwalał adamex barletta. Nam sie spodobał i raczej już zostaniemy przy tym wyborze. Polski producent, porządny stelaż z podwójna amortyzacja, dobre jakościowo materiały, głęboka i wysoka (nasze plecy!) gondola, duża torba do zestawu. Wszystko sie wydaje porządne. Ale nie znam nikogo, kto by używał tego wózka.
 
Gosia a zdecydowałaś się już na któryś wózek ?

Z tych popularniajszych:
* http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-adamex-barletta-3w1-mega-zestaw-i5916129517.html
* http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-adamex-pajero-alu-3w1-dystrybutor-i5916975969.html
* http://allegro.pl/show_item.php?item=5240599876
myśli może któraś z Was o zakupie?

Malutka ale Ci się trafiła okazja - brałabym go bez zastanowienia chyba he he fajnie się prezentuje :wink:

Mi z tych najbardziej do gustu Riko przypadł. Ale ostatnio jak w Smyku bylam to Adamex byl w promocji, tylko nie pamiętam jaki model dokładnie. W każdym bądź razie ja jeszcze nie wiem jaki chce wozek. Na razie sie rozglądam i patrzę na Wasze propozycje, a nóż cos gdzieś :p w marcu jak na zwolnienie pójdę to sie przyloze do tego tematu.
 
Sjokolade mi się jeszcze Pajero podoba i jak oglądałam w sklepie to fajnie je się prowadziło, były lekkie i zwrotne. Ciekawe jak w nich spacerówki. Bo gondole to wszędzie raczej są ok.

Kasik90 ja do marca to chce wybrać :)

Tak wczoraj przegładałam wózki używane na allegro i sporo osób sprzedaje juz po pół roku w momencie pewnie przejścia na spacerówkę.
 
Sjokolade mi się jeszcze Pajero podoba i jak oglądałam w sklepie to fajnie je się prowadziło, były lekkie i zwrotne. Ciekawe jak w nich spacerówki. Bo gondole to wszędzie raczej są ok.

Kasik90 ja do marca to chce wybrać :)

Tak wczoraj przegładałam wózki używane na allegro i sporo osób sprzedaje juz po pół roku w momencie pewnie przejścia na spacerówkę.
Witam :)
Dlatego chcę kupić używany wózek bo wiem, że w momencie przejścia z gondoli na spacerówke większość sprzedaje wózek a kupuje sama spacerówkę. Raz ze mniej miejsca zajmuje. Dwa, najlepiej szybko się pozbyć wózka który kosztował 1600 bo jeszcze można sprzedać go za dobre pieniądze i jest jeszcze na TOPIE :) Trzy, spacerówki w komplecie z gondola są dosyć duże te osoby które częsta podróżują autem raczej wola mniejsza i szybka do złożenia spacerowke. Wiem to z własnego doświadczenia.
Dlatego opłaca się kupić używany wózek bo on praktycznie jest nowy. W zależności od tego jak był używany, ale to widzimy od razu kupując go czy jest zadbamy czy nie.

Ale się rozpisałam :)
Życzę miłego dnia :)
 
GosiaLew pajero jest troche mniejszy chyba, ma rowniez inny stelaż. Jest tez lżejszy i tańszy. Ale bardzo podobny do barletty. Oglądałam oba, mężowi podoba sie bardziej barletta, jak spojrzał swoim gadżeciarskim okiem :)
 
Sjokolade wiem, że lżejszy i mniejszy dlatego też się nad nim zastanawiam. Ale barleta tez nie jest ciężka. Będę oglądała to będę się decydowała.

Moj syn w parasole jeździł gdzieś jak skończył rok. Miałam taką z rozkładanym oparciem i budki
Minusem były małe kółka, ale wózek wytrzymał długo, bo jeszcze gdzieś w piwnicy stoi. Jak wróciłam do pracy do wózkiem głównie jeździłam moja mama, bo się opiekowała synem. Teraz też tak pewnie będzie i jednak lepsze kółka w spacerówkę są ważne, ale też żeby się do auta zmieściła. Na szczęście teraz auto będzie większe.
 
reklama
Byłam dzisiaj na zakupach takich spożywczych i zaczepiłam babkę z wózkiem adamex pajero alu jak jej się sprawuje. Używa go od lipca i na początku super, ale teraz go reklamuje, bo jej się budka zacina, nie może jej do końca rozłożyć. No i rączka z eko skóry taka sobie. Wcześniej było super tylko teraz już nie jest. Jest średnio zadowolona no i spacerówka taka sobie. Jak czytam to wszędzie piszą że spacerówka taka sobie.
Mówiła ta babeczka jeszcze, że ktoś z jej rodziny ma camarelo carera i gondola jest super, spacerówka też lepsza.

I teraz mam dylemat, bo wózek, który odrzuciłam ze względu na kosz ma najwięcej pozytywnych opinii jeśli chodzi o pozostałe cechy. Wyjdzie, że w końcu kupię tem camarelo.
 
Do góry