reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja musze ta aplikacje naprawić tzn Pewnie sformatować cały tel a ja tu mam tyle info ze musze sobie wszystko zgrać na kompa zeby to uczynić.
 
Ja zamawialam od HubiWorld .
A jeśli chodzi o materac to biore gryka pianka kokos - ale szczerze się troche obawiam.bo dużo słyszałam opowieści ze zalegają się w nich robaki. Ale myślę że to jest wina przemoczenia materacu i zaniedbania pielęgnacji go . Będę na pewno kontrolować czy robaków nie ma . Ojciec w sumie mi każde kupic jakiś dobry (i tak myślę że jak chce to niech kupi bo dobry materac kosztuje 300-400zl) a ten co jest w zestawie do łóżeczka to wezmę (w sumie on nie jest w zestawie ) ja się dogadalam ze sprzedawca ze wole inny zamiast tego zbieracza kurzu - baldachimu.
Ooo też zamawiałam od tego sprzedawcy, ale tylko aspirator do nosa. Jeszcze kupiłam od dwóch innych sprzedawców: gapa_kids http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=20864633 i Swiat____Dziecka http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37609074.


Do mnie idą trzy paczki. Aspirator do nosa - kupiłam polecany przez wiele mam Katarek, a w dwóch następnych misz masz. Ja łóżeczko wybrałam jednak to: http://allegro.pl/zestaw-lozeczko-dzieciece-zyrafka-materac-posciel-i5738610844.html bez szuflady w kolorystyce sowy szaro miętowe, zamiast szuflady wrzucę tam pojemniki z Ikei i jak wczoraj rozrysowałam pokój Małego to jednak muszę kupić MALMA 6 szufladowego. Z jednego regału muszę zrezygnować, no ale damy radę.


Dzisiaj przejrzałam drugą partię ciuszków i mam pełno: skarpetek, niedrapek, czapeczek na każdą porę roku, spodni ale od rozmiaru 80 mnóstwo i kurteczki. A ile bucików ślicznych.
 
Wczoraj przejrzałam pudła z ubraniami po Ali i nawet troszkę nadaje się dla chłopca reszta róż albo kwiatki a szkoda bo kilka pięknych kurteczek i bluzeczek mam. Niedługo wypiorę wózek i fotelik. Synek będzie z nami w sypialni mieszkał a jak podrośnie z córką w pokoju a jako nastolatki dostaną swoje pokoje albo się wybudujemy.
Muszę pomyśleć w jakim kolorze zrobić kącik dziecięcy. Granat, turkus, szary (główny kolor naszego mieszkania) lub mięta. Co byście wybrały?
 
My mamy w pokoju Kuby szary, a jeśli chodzi o kącik to może dodaj jakiś kolor.
Ja pierwotnie chciałam zrobić pokój szaro-miętowy, ale zrezygnowałam z tego. Ściany są szare, mebelki będą białe te Kubusiowe, bo nadal zostaje tam nasza szafa odzieżowa (a kolor to wenge :( )
Dokupię jakieś ramki białe i powkładam jakieś rysunki. Mąż upiera się przy naklejce na ścianę, ale nie wiem sama, szkoda że to takie drogi interes.
 
olenka_s, skoro kącik będzie w sypialni, najlepiej żeby nawiązywał do koloru w sypialni:
jaki macie kolor ścian i mebli w sypialni?
 
Pokoik naszej córci mniej więcej będzie mieć taki układ jak na tych zdjęciach, tylko zamiast tej leżanki będzie tam albo regał albo kącik zabaw :) kolorystyka ścian i dodatków oczywiście będzie inna :) ohh już się nie mogę doczekać aż zacznie się coś dziać w tym kierunku. Tak samo jak nie mogę się doczekać, aż zobaczę zdjęcia waszych pokoików, przestrzeni dla Waszych pociech :)

01.jpg
02.jpg
 

Załączniki

  • 01.jpg
    01.jpg
    173,5 KB · Wyświetleń: 383
  • 02.jpg
    02.jpg
    185 KB · Wyświetleń: 463
Ooo super. U nas będzie podobnie, ale wstawiamy kanapę do pokoju Małego. Zawsze ktoś z nas będzie mógł się zdrzemnąć w którymś pokoju, a później Kuba będzie spać na tej kanapie.

Kiedy będziecie prać i prasować wszystkie ciuszki?
 
reklama
My mamy sypialnie kremowo- brązowa i raczej nie będziemy specjalnie na te kilka miesięcy zmieniać koloru ścian:) meble dla małej i nasze sa w kolorze drewna i bieli, myśle ze pogramy dodatkami i tyle. Myśle tez o fotelu w jakimś ciekawym kolorze i stoliku, który nada troche świeżości :) ale to zostawiam na luty/ marzec. Narazie oglądam:) z wyprawki brakuje nam kosmetyków/ produktów aptecznych, sterylizatora, stojaka na wannę... Tego czegoś w czym maleństwo bedzie spać (opatulacz, rożek, śpiworek... Jeszcze nie wiem)... Napewno dokupimy ubranek (niepotrafie sobie odmówić:D) pewnie przy meblowaniu i układaniu wszystkiego okaże sie ze nie mamy jeszcze wielu innych, ale ktora z nas otwierając walizkę (sprawdzana 10razy) na wakacjach krzyczy :... *****! A klapki gdzie??!! :D
 
Do góry