reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja dla małej Minky kupuję w kolorystyce : zygzak szary i różowy minky :D

poduszkę będę mieć w łóżeczku ale tak zwaną "klin" ona jest taka ścięta.
Co prawda mała będzie najpierw w kołysce spała o ile ją zakupimy :D
Pościele mam po chrześniaku, jednak planuje zakupić nowy komplet :)
kolorystyka pokoiku małej - jasne panele, białe mebelki, ściany lekko szare :) nad dodatkami jeszcze myślę, wyjdą w trakcie jak pokoik będzie się tworzył. :)
 
reklama
sylwiaal - to będziemy mieć podobne pokoje dla dziewczynek naszych. U mnie też meble białe, ściany szare będą. Dodatki, ale niewiele będą w kolorze fuksji. Planuję kupić rożek minky i kocyk szaro-fuksjowy plus koszyki i pudełka na pierdółki, maskotkę sowę.
 
Myślę, że szaro-białych pokoików będzie sporo bo to od kilku lat modne połączenie :) u mnie wygląda tak pokój gościnny więc w dziecięcym stawiam na zieleń, żółć i biel no i też nie mogę się oprzeć sówkom :D ogólnie planuję trochę leśnych dodatków :)
 
Co do rozmiaru woombie to są trzy, na wczesniaka, przeciętne dziecko i duże dziecko. A że używa się go tylko do momentu aż dziecko się samo obraca na brzuszek, czyli ok.3 miesiąca to wydaje mi się że najrozsądniej jest kupić ten rozmiar na przeciętne.
Mój mąż nie może znieść widoku dziecka w woombie bo dla niego to znęcanie się nad dzieckiem :p ale i tak go powoli uświadamiam że będziemy tego używać.
Ja chyba zdecyduję się na pościel minky turkus z szarymi kroplami, chociaż zygzak też kusi. W ogóle pokój chyba zrobimy w tonacji szaro-kremowo-turkusowej. Marzy mi się też karuzela nad łóżeczko z pomponami tiulowymi zamiast zabawek ale nigdzie takiej nie mogę znaleźć.
Dobrze że już wyszły z mody te pstrokate, mega kolorowe rzeczy dla dzieci, jakoś nigdy mi się to nie podobało.
 
Myślę, że szaro-białych pokoików będzie sporo bo to od kilku lat modne połączenie :) u mnie wygląda tak pokój gościnny więc w dziecięcym stawiam na zieleń, żółć i biel no i też nie mogę się oprzeć sówkom :D ogólnie planuję trochę leśnych dodatków :)

Ładnie się zapowiada...:)
 
Gdybym miała zgodę męża to całe mieszkanie było by w odcieniach szarości z kontrastowymi dodatkami i białymi meblami :D no ale niestety nie jest tak lekko :D od dawna jestem maniakiem szarości :D i jakoś ciężko mi z niej zrezygnować. :) a biel jest taka, spokojna, stonowana, nowoczesna, a przede wszystkim praktyczna w stosunku do ciemnych mebli nie widać aż tak kurzu :D
kiedyś podobały mi się żywe, aż pstrokate dodatki w dziecięcych pokojach teraz wole spokój w kolorach :)
 
Marzy mi się też karuzela nad łóżeczko z pomponami tiulowymi zamiast zabawek ale nigdzie takiej nie mogę znaleźć.
Dobrze że już wyszły z mody te pstrokate, mega kolorowe rzeczy dla dzieci, jakoś nigdy mi się to nie podobało.

Oj, mnie też te pstrokate barwy rażą, ale co do pomponów to mam obawę, że to będzie niepotrzebne siedlisko kurzu. Nie mówię o karuzeli, ale marzyła mi się swego czasu girlanda z pomponów...
 
reklama
candy_4-elem.jpg

Co sadzicie? Ktoras spotkala sie z ta marka? Wozki candy
 
Do góry