reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

candy_4-elem.jpg

Co sadzicie? Ktoras spotkala sie z ta marka? Wozki candy
Ale śliczny :-o
 
reklama
Heyo :) Ale mialam znowu zaległości do poczytania. Aplikacja w tel mi się spieprzyla teraz musze wchodzić prze stronę - eh nie podoba mi się taka.opcja.
Jeśli chodzi o pokoik i to jeśli się przeprowadze do nowego mieszkania (w czerwcu) to pokoik będę robić albo szaro jasny albo beżowo jasny :)
A dziś mi przyszła paczka z allegro pieluchy tetrowe flanelowe butelki podgrzewacz smoczki aspirator do nosa wkładki laktacyjne podkłady poporodowa i na materacyk nozyczki szczoteczka grzebyk cazki itp itd :D i niania elektroniczna Avent do kolekcji :p juz nie mogę się doczekać kiedy zacznę to wszystko układać :)
 
Heyo :) Ale mialam znowu zaległości do poczytania. Aplikacja w tel mi się spieprzyla teraz musze wchodzić prze stronę - eh nie podoba mi się taka.opcja.
Jeśli chodzi o pokoik i to jeśli się przeprowadze do nowego mieszkania (w czerwcu) to pokoik będę robić albo szaro jasny albo beżowo jasny :)
A dziś mi przyszła paczka z allegro pieluchy tetrowe flanelowe butelki podgrzewacz smoczki aspirator do nosa wkładki laktacyjne podkłady poporodowa i na materacyk nozyczki szczoteczka grzebyk cazki itp itd :D i niania elektroniczna Avent do kolekcji :p juz nie mogę się doczekać kiedy zacznę to wszystko układać :)
A od jakiego sprzedawcy zamawiałaś i jak z jakością ? Bo też mam już w planach coś pozamawiać ale słyszałam że czasem np. tetrowe pieluchy są jak szmaty :-/
 
Ja zamawialam od HubiWorld .
A jeśli chodzi o materac to biore gryka pianka kokos - ale szczerze się troche obawiam.bo dużo słyszałam opowieści ze zalegają się w nich robaki. Ale myślę że to jest wina przemoczenia materacu i zaniedbania pielęgnacji go . Będę na pewno kontrolować czy robaków nie ma . Ojciec w sumie mi każde kupic jakiś dobry (i tak myślę że jak chce to niech kupi bo dobry materac kosztuje 300-400zl) a ten co jest w zestawie do łóżeczka to wezmę (w sumie on nie jest w zestawie ) ja się dogadalam ze sprzedawca ze wole inny zamiast tego zbieracza kurzu - baldachimu.
 
Dokładnie, ja też nie kupię baldachimu, girland z pomponów i wszelkiego rodzaju ozdóbek zbierających kurz. Założenie mam takie, że ma być minimalistycznie i przestronnie, żeby wszystko można było szybko i łatwo posprzątać.
 
Ja girlandy zamówiłam sobie ale nie z pomponow tylko takie zwykłe (podoba mi się to światło ) i będę to palić w nocy zamiast lampki. A kupiłam tanio bo 20 kul za 50 zł :)
 
Ja tu nawet foty wkleić nie mogę bo mi piszą ze za duża rozdzielczość - a jak siedziałam na aplikacji to nie było z tym problemu :/ kurde musze coś zrobić z tym telefonem bo jak pójdę do szpitala to przynajmniej będę sobie z Wami rozmawiać i jakoś mi poleci te 4 dni :)
 
reklama
Do góry