reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Wy tu o plakatach i metryczkach a my dopiero zrobiliśmy kącik dla młodszego. Starszy się dorobił za to nowego łóżka na antresoli i chyba nie usnę, bo to jego pierwsza noc na piętrowym łóżku. Niestety nie zmieści mi się moja malm i musze poszukać czegoś węższego. Dobrze, że mam tam spora szafę to najwyżej jakieś organizery dokupie do tych półek do szafy.
Mimo wszystko zrobiło się więcej miejsca.
 
reklama
:-DMamuśki nie szalejcie z tymi dekoracjami przy łóżeczku bo to może być za dużo bodźców dla maluszka. Dojdzie jeszcze karuzela i dziecko nie będzie wiedziało gdzie patrzeć. Łóżeczko to miejsce do wyciszenia i spania. Maluch podrośnie to będziecie szaleć. Chociaż przez zabawki to pokój jest colorfull .
Ja planuje literki z imieniem i gwiazdkę z Ikei jako lampkę nocną bo u młodej jest już nie potrzebna plus karuzela ( też po córce...rozowa ale to nic).
Gosiu. pokaz pokoik po remoncie.
 
Z totalnie innej beczki :D
Jaki stroj bierzecie na porod?
A do tych co juz rodzily- jak to jest z majtkami? :p W sensie siedzi sie w koszulce bez czy np mozna sobie siedziec w majciochach i podkoszulku a dopiero na druga faze sciagnac?
 
Malutka Mother care, C&A - na pewno są staniki do karmienia; sama jeszcze nie kupowałam, ale widziałam
Ewka jakie leżaczki kupiłaś Ja nadal nie kupiłam...
 
Jasmina, na Lutyckiej w Poznaniu dziewczyny dostają do porodu koszulę szpitalną. Taką rozpinaną z przodu i na poród bez majteczek jadą :D
W innym szpitalu w Poznaniu rekomendują jakiś t-shirt do porodu, żeby mieć. Coś co nie będzie Ci szkoda wyrzucić.
 
Jasmina, na Lutyckiej w Poznaniu dziewczyny dostają do porodu koszulę szpitalną. Taką rozpinaną z przodu i na poród bez majteczek jadą :D
W innym szpitalu w Poznaniu rekomendują jakiś t-shirt do porodu, żeby mieć. Coś co nie będzie Ci szkoda wyrzucić.

Na Polnej też szpital daje koszule szpitalne i też bez bielizny się na poród jedzie.
 
:-DMamuśki nie szalejcie z tymi dekoracjami przy łóżeczku bo to może być za dużo bodźców dla maluszka. Dojdzie jeszcze karuzela i dziecko nie będzie wiedziało gdzie patrzeć. Łóżeczko to miejsce do wyciszenia i spania. Maluch podrośnie to będziecie szaleć. Chociaż przez zabawki to pokój jest colorfull .
Ja planuje literki z imieniem i gwiazdkę z Ikei jako lampkę nocną bo u młodej jest już nie potrzebna plus karuzela ( też po córce...rozowa ale to nic).
Gosiu. pokaz pokoik po remoncie.
Olenka_s miejsce zrobione tzn. że zostało wydzielone miejsce :D Na razie jest pusto. Stoi antresola żeby Kuba miał gdzie spać a jeszcze fronty. Muszę kupić materac do łóżeczka a łóżeczko stoi rozkręcone w piwnicy :)

Malutka466 w h&m też są staniki do karmienia. Są też takie podkoszulki ze stanikiem. Bardzo fajne.
 
reklama
Do góry