reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Kurz jest i zawsze będzie, tego się niestety nie uniknie.

ooo jakie ładne literki :) też nad takimi myślałam, ale chyba wezmę ze styroduru ciąglę myślę :D
 
reklama
O pościel to pół dnia miałam debate:baffled: No już taka zła byłam:baffled: Tym bardziej, że niemałe pieniązki zapłaciłam, bo babka mi szyła według mojego wzoru.. Jak porównałam sobie to na allegro można o wiele korzystniej dostać gotowce.
Ale to już myśle mam temat zakończony.
Zobacz co mi jutro gościu od łóżeczka napisze..

Ogólnie zjadłam prawie całe opakowanie toffiee i humorek mi się poprawił :biggrin2:
 
Sylwia, ja chcę takie miękkie, żeby łatwiej wyprać :D
Kuzyn nie odbiera ode mnie telefonu od tygodnia, więc jednak skoczę jutro na allegro i zamówię łóżeczko :)

Evelina no i najważniejsze, że humorek wrócił. Ja zjadłam dzisiaj sporo kawałków kołacza, bo mama przywiozła.
 
Ja metryczkę sama zrobię :) Ale pokażę Wam zaraz linki, gdzie można fajne rzeczy zrobić:

Link do: Personalized Illustrated Boy - Art Print | The Little Umbrella
obrazek chłopca plus dodajecie imię i jakiś tekst o dziecku.

Link do: Personalized Illustrated Girl - Art Print | The Little Umbrella z dziewczynką

Link do: Circles Initial Print in Ombré | The Little Umbrella literka od imienia z kolorami ombre

Link do: Circles Initial Print | The Little Umbrella to samo co wyżej, ale jeden kolor

Link do: Modern Circles Birth Stats Artwork | The Little Umbrella metryczka

A zapomniałam, ze tam trzeba się zalogować i zapłacić abonament... Ja to mam, wiec zapomniałam.
 
Też ładna ta metryczka ale nie dosyć, że abonament to ja w domu nie druknę nic więcej niż A4, jeszcze chwila jest do porodu więc można przemyśleć strategię ;) ja lecę spać, już ledwo widzę na oczy, jak dziś znów obudzę się o 3 nad ranem to chyba zwariuję grrrr
 
Ja na szczęście znam Corela, więc sobie sama machnę metryczkę dla Kubusia :) Zacznę niedługo projekt robić, aby po porodzie tylko wpisać dokładne dane.

Dziewczyny z Poznania, kupowałyście gdzieś stacjonarnie staniki do karmienia, albo wiecie gdzie mogę taki przymierzyć i kupić?
 
malutka - no fakt mięciuchne się wypierze :D mi pozostanie przecierać z kurzu :D a później przerzucę je na drzwi od pokoiku.

itucha - ja z tej stronki obrazki będę zamawiać :D tylko jest problem bo podoba mi się chyba z 30 :D a chce 3 max 4 w formacie 13x18 do maja może się zdecyduje :D

Metryczkę też może uda mi się samej zrobić ;) jeszcze pomyślę nad tym.
 
reklama
Ja mam.3 plakaty do new mieszkania , a tu u mamy chyba nie będę wieszać w ogóle . Mam dwa w rozmiarze 30x40 i jeden 40x60 .
 
Do góry