reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Co do kosza to tak naprawdę jak kupa śmierdzi to zapach z każdego kosza w mniejszym lub większym stopniu wyleci. U podopiecznej mam Tommee Tippee i też czasem z niego czuć.
 
Ja zamierzałam postawić kosz na balkonie i tam wywalić pieluchy a gdy mąż wróci z roboty to będzie brał śmieci po 16 . I później na wieczór lub z rana przed robota. Ale i tak wciąż rozważam zakup .
 
Malutka ja przy porodzie byłam czymś smarowana, ale to był chyba jakis żel na rozwarcie. O tym nie słyszałam. To nie jest nic przeciwbólowego? Tylko poślizg, tak?
 
Pierwsze słyszę o takim żelu, ale jestem bardzo ciekawa opinii.

Ania_Beata położna przychodzi do Ciebie w ramach NFZ? Jak wyglądają takie wizyty? Znajoma tez polecana mi fajna położna, ale tak się zastanawiam czy jest mi to już w tym momencie potrzebne.
 
Nam położna na zajęciach w SR wspominała, ale więcej o tym powie na innych zajęciach. I on jest na poślizg właśnie z tego co wyczytałam.

Boliwia położna w ramach NFZ może przychodzić do Ciebie od 21 tygodnia ciąży :)
 
reklama
Boliwia kupowałam tu Link do: Przedmioty użytkownika r_p77 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kameleon i Ewa miałam kupić kosz Tommee ale jak mam się obligować do wiecznego zakupywania ich worków, które nie są tanie i trzeba zamawiać w necie, to chyba wybiorę Angle Care (pasuje każdy worek, a wejście do kosza jest bardziej hermetycznie skonstruowane). No nie wiem czy dobrze myślę, ale im dłużej myślę, tym bardziej tak myślę; Któryś kupię, bo w nocy z kupą z sypialni latać po chacie nie zamierzam. Trzymać pieluchy cały tydzień w koszu tez nie:eek:

Sterylizatora nie kupuję, bo zamierzam karmić piersią; mam tylko na w razie "W" butelki, no ale butelkę od biedy mogę na starcie wyparzyć, gdyby co; karmiąc wyłącznie piersią sterylizator jest kompletnie zbędnym wydatkiem, przy poprzednich dzieciach nawet butli na w razie "W" nie miałam…

Malutka ten żel, ciekawa sprawa, przeanalizuję. Zapytam położnej- ma być w nowym tygodniu u mnie, a może coś jeszcze podpowiesz co do niego?
 
Do góry