reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja też polecam aptekę Gemini.

Jestem dumna z mojego męża. Ogarnął dziś wyprawkę, ja mędziłam i zrzędziłam, że to nie, tamto nie, to brzydkie, to za kolorowe, to za drogie. Mąż kupił łóżeczko i je skręcił ( poprzednie zamówienie anulowano, wiec szukaliśmy innego), materac do łóżeczka, dwa prześcieradła, przewijak, dwa ręczniki z kapturkiem i poduszkę z klinem. Zbliżamy się do końca wyprawkowych zakupów. Jeszcze parę drobiazgów elektronicznych, meble, wózek i fotelik. Ale wszystko juz wybrane. :)
 
reklama
Dzisiaj pojechalismy do Ikei i zakupilismy komode Malm z 6 szufladami i poprzekladalam tam rzeczy Malej i w koncu jest jakis ogar ;)

Mialam na to chrapke juz od dluzszego czasu po naogladaniu sie filmikow na yt o organizacji pokoju dzieciecego :D
Swietne sa tez pojemniki ktore Ikea sugeruje w tych komodach takze moglam sobie poukladac pajace osobno, etc Mialam kupowac dopiero w przyszlym miesiacu ale sie juz mi te rzeczy Malej, ktorych jest masa wylewaly :)


Probuje sie zebrac od kilku dni za watek tych niani elektr ale jakos nie mam werwy.
 
Ja chce kupić szafę komode i te organizery a.pudełka czarne i żółte .
 

Załączniki

  • 1456607449469.jpg
    1456607449469.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 80
Ja te na ciuszki mam komode Malm biala ( tylko te 6 szuflad pionowe a nie poziomo po trzy)
Co do zakupow ja te zamawialam na Hubiworld i jestem mega zadowolona.paczka doszla na nastepny dzien, rzeczy fajne i w konkurencyjnych cenach ( porownywalam z innymi sprzedajacymi i sklepami stacjonarnymi) mozna duzo zaoszczedzic. Jak zabrakło wzoru pieluchy ktora zamowilan to nawet do mnie dzwonili
 
Dzięki dziewczyny :) widzę, że hubiworld króluje ;) moja paczka tez szybko dotarła. Teraz rozglądam się za rozkiem, okryciem kąpielowym i takimi drobiazgami, których ten sprzedawca akurat nie miał.

Ewa, zestaw super :)
 
Dziewczyny a zdecydowalyscie sie na sterylizator do butelek ?

Wykluczylam wczesniej kosz hermetyczny na pieluchy ale siostra mnie przekonała ze to super sprawa , ulatwia i nie śmierdzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na razie kupiłam jedną małą butelkę, zamierzam karmić piersią cały czas, wiec uznałam ze sterylizator do tej jednej butelki nie przyda mi sie. Jakbym miała problem z karmieniem, to dokupie butelki i sterylizator.
Nad koszem sie waham. I chcę i nie chcę. :)
 
Do góry