reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Gosia Lew Link do: Producent wózków dziecięcych - Wózki spacerowe, Foteliki samochodowe, Wózki dziecięce :: Strona główna - Najlepsze produkty dla twojego dziecka. Camarelo też w tej cenie jest. Widziałam na żywo szaro-żółtą carmenę albo carerę i wyglądała pięknie! Ale włascicielka też zaznaczyła, ze nie poleca fotelika załączanego jako 3w1
Beznadziejna jest spacerówka do tego wózka. Fajne gondole, ale spacerówki mi nie pasują.
 
Maui ja długo chciałam camarelo carera albo carmerę ale jak sobie pooglądałam i porozmawiałam z użytkowniczkami wózków - tzn. mamami a nie dziećmi :) to zrezygnowałam.
 
Gosia dzięki za info :)
No szkoda, że takie terminy..
Moje dziecko zapewne nie bedzie czekało za premierą :D
A torino i murano odrzuciłaś ze względu na cene czy nie podoba Ci się?

Kurde, te moje typy to nieźle przekroczyły moją granice, bo też chciałam wózek >1500,
w ogóle początkowo byłam nastawiona na używkę, bo wiem z własnego doświadczenia jaka byłam stratna na nowym wózku, który zakupiłam dla syna, no ale cóż staneło na tym, że Niunia będzie miała też nową fure..
 
Ewelina no ze względu na cenę, bo bym się nigdy nie zdecydowała. Założyłam sobie takie kryterium po przeanalizowaniu wielu czynników i moich potrzeb.
 
Przyszła paczusia dla mojej Modnisi 20160226_142910 (Kopiowanie).jpg 20160226_142824 (Kopiowanie).jpg 20160226_143225 (Kopiowanie).jpg :D

I tym oto akcentam postanowiłam zakończyć zakupy ciuszkowe, a raczej postawiłam sobie sama szlaban.. :-D
Robie pranie i przeraża mnie ilość ile tego się nazbierało :errr:
 

Załączniki

  • 20160226_142910 (Kopiowanie).jpg
    20160226_142910 (Kopiowanie).jpg
    167,2 KB · Wyświetleń: 86
  • 20160226_142824 (Kopiowanie).jpg
    20160226_142824 (Kopiowanie).jpg
    206,4 KB · Wyświetleń: 87
  • 20160226_143225 (Kopiowanie).jpg
    20160226_143225 (Kopiowanie).jpg
    172,6 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry