reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Jakie cuda! :) :)


ja o dziwo myślałam, że mam już trochę tych ciuszków, dziś je poprzeglądałam i się okazało, że jednak szału nie ma :D w związku z tym szykują się zakuuuuupy! :D
Jak dobrze pójdzie to jutro jadę zarezerwować bądź też zamówić wózek :)
 
reklama
Evelina śliczne ciuszki, a ten ostatni komplecik to juz mega slodziasny :-D a ten komplet minky fajny calkiem :-)

Mi z ciuszkow brakuje głównie skarpetek. Pozostałe moge śmiało powiedzieć, ze mam w ilości odpowiedniej.
 
Ja nie wiem czy moja ilość ciuszków jest odpowiednia ale już w nie nie inwestuję, będzie co ma być - najwyżej będę wysyłać narzeczonego do sklepu ;)

Kocyki to co innego, przeglądam, myślę, wybieram i jeszcze trochę na tym mi zejdzie :D
 
Moja liczba ciuszków jest za mała. Więc zakupy przede mną. Ale nie kupuje na 68, to kupię po porodzie. A jak będzie mi mało jeszcze tych 56 lub 62 to sama kupię. Dziecko z mężem lub podczas spaceru. U mnie są tez mniejsze sklepy. Nie muszę jechać zaraz do centrum handlowego. No i jest zawsze internet.
 
Mi przy córce najwygodniejsze były bodziaki i pajacyki, dlatego tego mam najwięcej. za to w ogóle nie lubiłam śpioszkow.spodenki, komplecik, to na wyjście i na spacery.
Tez mam w domu na razie tylko 56 i 62, reszta w piwnicy, wypiorę później, jak się miejsce zwolni po 3 miesiącach ;)
 
Dziewczyny, możecie polecić jakiegoś sprzedawcę z allegro, u którego można kupić różne drobiazgi dla dziecka? Art higieniczne, pieluszki itp. Cześć zamówiłam u hubiword, ale jeszcze trochę rzeczy mi brakuje
 
reklama
Do góry