reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ostatnie paczki zamówione, teraz tylko czekam aż wszystko do nas dojdzie i bierzemy się za pokoik malutkiej. Pozostaje tylko materacyk, niania elektroniczna, laktator i komoda do pokoiku :)

Ja wszystkie tekstylia zamawiałam na allegro od wyprawkowy_pl. Zobaczymy jak będzie bo zamówiłam 8 lutego więc na dniach powinni wysłać.

Na jakie materace się zdecydowałyście? Kokos-pianka-gryka czy może coś innego?

Ja długo myślałam i ostatecznie biorę cały lateksowy marki Hevea, bardzo chwalony więc liczę, że będzie wart swojej ceny :)
 
reklama
Jest w końcu :)
 

Załączniki

  • WP_20160216_005.jpg
    WP_20160216_005.jpg
    360,5 KB · Wyświetleń: 102
  • WP_20160216_009.jpg
    WP_20160216_009.jpg
    404 KB · Wyświetleń: 89
  • WP_20160216_006.jpg
    WP_20160216_006.jpg
    436,4 KB · Wyświetleń: 92
obiecuję sama sobie że jak kupię meble do salonu i pokoju Ali wezmę się za wyprawkę dla synka w końcu. Zostało 2,5 miesiąca do cc
 
Madzia to barlatta czy pajero czy się mylę :)

Oleńka to ja tak samo sobie obiecuję :) Jak zrobimy pokój dzieciaków to się wezmę za wyprawkę. Najwyżej będę z porodówki przez neta zamawiała :D Cieszę się, że nie jestem sama z takim podejściem :D

Nad materacem jeszcze sie nie zastanawiałam, ale do kołyski chyba bez gryki, bo taki w komplecie był a do łóżeczka to zobaczę. Z Kubą miałam gryka kokos pianka i jakoś nie narzekałam. Potem tak go wywaliłam.
 
Ja materac mialam w komplecie z lozeczkiem - kokos pianka gryka :-)

Niesia śliczne te literki :-)
Ja kupilam cos takiego do naklejenia na ścianę :
 

Załączniki

  • 1455787157970.jpg
    1455787157970.jpg
    60,6 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry