reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

A ja dostalam juz dzisiaj chuste :D jutro wypiore i zaczynam zmiekczanie ;) fajna jest i nie widze czemu to II gatunek, chyba bym z lupka musiala szukac defektow :p
 
reklama
Odwiedziłam jeszcze dziś superpharm - do dziś mają promocję na markę lovi -35% i -40 z ich kartą lifestyle. To zakupiłam smoczek, butelkę i osłonki na piersi. Zawsze taniej.
Mam dwie butelki - jedną z aventu drugą z lovi więc myslę, że na początek starczy. Dużych nie muszę mieć. A smoczki z aventu pasowały do lovi i odwrotnie - przynajmniej tak kiedyś było. Potem sprawdzę.

Edit: smoczki nie pasują, ja mam z aventu tę butelkę natural. Wtedy lovi smoczki pasują do aventu clasic chyba.
 
Ostatnia edycja:
Chwale sie, drugi komplet się uszył
ImageUploadedByForum BabyBoom1455720058.113737.jpg

Ten do łóżeczka :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455720058.113737.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455720058.113737.jpg
    57,2 KB · Wyświetleń: 341
Basi jeśli można wiedzieć ile się teraz płaci krawcowej za szycie? Chyba że ktoś znajomy Ci uszyl w prezencie :)
 
Mi się juz tez uszyły 2x komplety poszewek na posciele ale jeszcze wymyslilam sobie ze chce kostke sensoryczna i drugi komplet kocyka minky który będę chciała używać w wozku. Jak będę miała swoje to Wam pokaże :) .Ps. Basia śliczne , ja lubię słonie choć są oklepane:) i tez mam w słoniki pościel :)
 
Ala płace 23e za komplet, łącznie 50e- dostałam rabat. Nie wiem ile w Polsce. Ale teraz dużo mam sie ogłasza na fb w grupach typu mamy na fb. Z polski znam dwie firmy La Millou (droga) i Minky Minky(bardziej przystępna)
Co do słoni, sa słodkie i mam nadzieje ze przyniosą nam szczęście ;)
 
Ja np zaplacilam za poszewke na pościel 35 zł a poszewka na podusie 12 zł . Jeszcze szylam ochraniacze i organizery i dekoracyjne misie. To za dwa komplety poszewek na kołdrę i na poduszkę i 2 ochraniacze( pomieszane z minky) i 2 organizery i dwa miski (dokładnie królik i gwiazdka łączone bawełna i minky ) zaplacilam juz z przesyłka 220. A teraz jeszcze będzie mi szyla kocyk z minky 65×70 plis podusia płaska 35x 30 za 50 zł
 
Ostatnie paczki zamówione, teraz tylko czekam aż wszystko do nas dojdzie i bierzemy się za pokoik malutkiej. Pozostaje tylko materacyk, niania elektroniczna, laktator i komoda do pokoiku :)

Ja wszystkie tekstylia zamawiałam na allegro od wyprawkowy_pl. Zobaczymy jak będzie bo zamówiłam 8 lutego więc na dniach powinni wysłać.

Na jakie materace się zdecydowałyście? Kokos-pianka-gryka czy może coś innego?
 
reklama
Do góry