reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Zakupiłam wczoraj w końcu wanienkę, na stelażu. Skoro nie ma kółek, to wybrałam wanienkę mniejszą 87 cm, bo mniej wody trzeba i mniej do noszenia; na początek starczy, a potem wsadzę do wanny własnej i starczy nawet do roku. Wszystko 57 zł. Do tego przewijaczek na łózko i zamknęłam się w 102 zł wanienka, przewijaczek, stelaż. Po oglądaniu tych wszystkich wypasów, powiem tylko , że jedynie jak ktoś nie ma komody, ale ma kasę :errr: to fajnie kupić taką z wysuwaną od spodu wanienką z odpływem do wiaderka, a na górze zostaje nieruszony blat +przewijak i półki jeszcze są, ale to zabawa za ponad 600 zł i zajmuje dużo miejsca:-D Fajne byłyby wanienki z odpływem wody- z wężykiem, ale to daje tyle, że wężyk jest w wannie czy umywalce umieszczony i albo na stałe tak mamy i kąpiemy w łazience, albo znów trzeba tam podjechać,a stelażem zwykłym się nie da, a te komody na kółkach to niestety jak pisałam mało wygodne, bo albo wanna albo przewijak na wierzchu... Doszłam do wniosku, że 4 dziecka nie będzie (chyba co?!) więc nie będę inwestować na 5 miesięcy i wystarczy zwykłe sprawdzone rozwiązanie- wanienka mała na stelażu. Jakbym nawet miała kupić za rok kolejną dużą za 30 zł to dam radę :cool2: a na początek wygodnie będzie za 57 :cool2:

Z zakupów wydających się zbędnymi w oczach mojego męża wczoraj na warsztatach usłyszałam, ze moja potrzeba kupienia śpiworka do fotelika jest uzasadniona i praktyczna, bo dziecko nie powinno jeździć w foteliku w kombinezonie tylko własnie w takim śpiworku. Amen
 
reklama
Zastanawiam się nad takim kocykiem do wózka , co myślicie ? Mam.wszystko szare itp i chciałam coś wesołego
 

Załączniki

  • 1455617607620.jpg
    1455617607620.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 68
My wczoraj zamówiliśmy łóżeczko. Wreeeeszcie. Bardzo długo to trwało, bo temat zawsze kończył się sporem. Mamy z mężem bardzo rozbieżne gusta, w dodatku on zawsze zwraca uwagę na praktyczną stronę, którą ja często niestety pomijam ma rzecz estetyki. Przyznaję się bez bicia. Mnie podobają się proste łóżeczka, bez zabudowanych frontów, bez łuków, mąż z kolei uparł się na zaokrąglenia i zabudowane fronty. No nie chciał skubaniec za nic odpuścić.

Wybraliśmy też łóżeczko z frezami, bo będzie pasować do kompletu mebli. One też będą frezowane mieć fronty. Pozostaje jeszcze kupno materaca i tekstyliów do łóżeczka.
http://sklep.wisad.pl/meble/722-lozeczko-michas-vii-listewki120x60-szufuflada-biale.html
 
Ewa90 miałam 2 -jeden gdzieś mi przepadł a był prezentem. Drugi kupiłam idąc do apteki, pytając czym się różni ten od tego u ostatecznie kupiłam dla dzieci (ale nie taki dla niemowlaków) -chodzi w nim o to że jest cichszy i rozbija wodę na mniejsze cząsteczki -przy krótkim wdychaniu więcej się wchłania. I tyle -żadnych konkretów

Maui no właśnie -śpiwór na lato?? Będzie maj jak urodzimy, śpiwór potrzebny jest październik/listopad -konia z rzęden temu co półroczne dziecko przekona do śpiwora:laugh2:
 
reklama
Ja do łóżka mam 75 x 60 i do wózka chce uszyć taki sam. Aktualnie przeglądam materiały i zarsz oczoplasu dostane . Mam.wybrane chyba z 15 i nie wiem kompletnie jako wybrać.
Pokaż jaki zamówiłas :)
 
Do góry