reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ostatnio jakaś afera z tymi ochraniaczami. Ja mam, ale czy założę.... Był do mebli wiec jest:p do mebli napewno zamówimy jeszcze z dwie półki jak Malutka i już. Bardziej boje sie o rozplanowanie mebli dla małej, na początek zajmie nasza sypialnie. I teraz na środku pokoju mamy wielkie łóżko z woda w środku i nie huhu nie da sie go ruszyć, a chciałam zeby łóżeczko stało w pobliżu komody tak zeby nie biegać z bobasem przez cały pokój. Wiec jak już bedzie tak daleko będziemy kombinować i przesuwać mebelki :D
 
ja mam taką komodę z ikei - z racji że nie chciałam przewijaka na komodzie wybrałam wyższą i pomieściłam się w górnych szufladach z akcesoriami dla dzieci a w nizszych z ciuszkami.

Teraz synkowi muszę kupić nowe meble a komoda dla drugiego dziecka.

malm6_kom_c.jpg
 
Gosia tez mam ta komode dla corki :) tylko 4 szuflady. Spokojnie sie pomiesilo wszystko i u gory duzo miejsca zeby cos postawic. Do tego dokupilismy w ikei bialy regal na zabawki, pieluchy, kosmetyki itp. Lozeczko zamawialam na allegro biale z szuflada, a przewijak osobno kladziony na lozeczko. Teraz raczej mebli nie bedziemy kupowac, bo mysle ze na poczatek sie dzieci pomieszcza w jednej komodzie i regale. Corce kupimy wieksze lozko, mlodsze dziecko przejmie lozeczko i tyle :)

Ochraniacze na lozeczko uzywamy ale tu chyba zalezy od dziecka... Moja corcia sie strasznie wierci i jakby nie ochraniacz to mialaby glowe poobijana :p Wiem, ze ostatnio nagonka na to byla ze niby hamuja doplyw powietrza... Jakos mnie to nie przekonuje.
 
Taaa niebezpieczenstwo czeka na kazdym kroku..
Nie dajmy sie zwariowac.
Przeciez do takiego np. Baldachimu tez mozna sie doczepic, bo a to nie przepuszcza powietrza, jest skladowiskiem kurzu
A o tych fotelikach samochodowych tez niezla gruba ksiezka mogla by powstac:sorry2:
 
Jeśli chodzi o wózki to ja dalej nie wiem co chcę. Niby mam tam swoje kryteria, ale tych wózków jest pełno. I zawsze lepiej zobaczyć. Szukałam sklepów po necie w Gdańsku i weszłam na stronę jednego a tam wózki praktycznie za mniej niż 2 tys nie było. Dzisiaj znalazłam sklep, który ma przedział cenowy od mniej niż 1000 aż po górną półkę. Więc się tam wybiorę, żeby obejrzeć po nowym roku. Bo zanim ją się zdecyduję to na ostatnią chwilę będę kupowała.
 
A ja dziś kupiłam wózeczek :D miał być Mutsy a w końcu trafił się x-lander 3-kołowy w dobrej cenie więc nic tylko brać :) wózek jest 3w1 i używany ale ja nie czułam potrzeby kupowania nowego a dzięki temu zostanie ekstra gotówka na inne przyjemności ;) wózek jest zielony i śliczny wiec jestem zadowolona hehe
 
reklama
Do góry