reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
My zamówiliśmy dla syna drewniane łóżeczko w zestawie z komodą i przewijakiem (na komodzie) do łóżeczka była pościel, te cuda na łóżeczko (ochraniacz na szczebelki) i chyba materac.

Też się zastanawiałam nad takim zestawem, bo są piękne, ale komoda mi się mało pojemna wydawała, więc odpuściłam..
Jak masz fotki to chętnie oblukam Twój wybór :-) :)
 
My pewnie zakupimy białe, albo białe z sonomą. I z ta pościelą:
3.jpg
 
Malutka wystawiła dokładnie takie mebelki jakie zamówiliśmy:) z żyrafka:D ciemnobrązowe. I komoda jak na moje ubranka dla dzieciaczka pomieści. Oczywiście nie wszystkie rozmiary do roku, ale myśle ze sezonowo jak najbardziej. Co do jakości to nasze są skręcone, ale zabezpieczone folia w piwnicy i jak dla mnie nic sie nie trzęsie, nic nie odpada, a cena pamietam była kusząca.
 
Wiadomo, że przez neta jest wygodniej i przeważnie taniej :-p
Jedyny minus to, że nie zawsze może zobaczyć daną rzecz na żywo prędzej.
Ja też głównie przez neta zamawiam.

Wiola jak masz takie zdolności to pewnie, że działąj sama według własnego uznania;-) ;) Oczywiście pochwal się pózniej!

Malutka bardzo korzysta cena za taki duży zestaw! Jeśli uważasz, że wszystko Ci się przyda to śmiło bierz, bo jest ładny i warty ceny:tak: Ja kiedyś odwiedziłam AkpolBaby na ratajach także wiem o c zym mówisz:-p

No taki komplecik ( nie minky ) też mnie urzekł

5889968098.jpg

Wydaje mi się, ż taki ochroniacz to lepsza opcja iż te napchane do łóżeczka poduchy; co sądzicie?


Basia te zestawy również nie są mi obce:p Też je biore pod uwagę he he ale komode opuściłam, bo ja wiem jak z Synkiem się nie mieściłam :)
 

Załączniki

  • 5889968098.jpg
    5889968098.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 291
Ostatnia edycja:
Ja kupowałam komodę w Ikei prawie pod kolor łóżeczka i jest pojemna. Do tej pory Kuba ma tam swoje ciuchy. Przewija miałam osobno zakładała na łóżeczko. Na komodę miałam najpotrzebniejsze rzeczy.

Teraz jest teoria, że ochraniacze na łóżeczko nie są bezpieczne.
 
reklama
Do góry