reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Właśnie widziałam to i musze przenalizowac. Siostra mi powiedziała ze powinnam kupić 3 paczki na początek a jeśli tam jest 88 sztuk to myślę że 2 to świat i ludzie? A 2 znowu mówiła ze z 6 paczek .
 
kup jedną paczkę bo zawsze możesz dokupić a nie wiadomo jak pupa malucha zareaguje. Może mieć podrażnienia i co wyrzucisz w tedy pieluchy
 
Właśnie widziałam to i musze przenalizowac. Siostra mi powiedziała ze powinnam kupić 3 paczki na początek a jeśli tam jest 88 sztuk to myślę że 2 to świat i ludzie? A 2 znowu mówiła ze z 6 paczek .

Ewa90 aż tyle 1 i 2? No chyba ze urodzisz małe dziecko, ale to sobie możesz dokupić na bieżąco albo testować różne pieluchy. Ja przy synu, który przy wyjściu ze szpitala miał 2800 zużywa 1.5 paczki jedynek pampersy tych zielonych czy tam żółtych :) pakowany po 44 sztuki. Dwójek chyba 3 lub 4 paczki. Kuba po 6 tygodniach ważył już 4 kg ponad.

Ania_Beata mój starszy syn jest uczulony na parafinę. Ja używam dla niego kosmetyki bobini, jest taka wersja sensitive. Wklejałam niedawno zdjęcia. I przy drugim synu też przy tym chyba zostanę jak będzie mu służyło. Jedno opakowanie mam tylko oilatum.
 
Gosia ja tez teraz uzywam przy corce bobini :) nie miala problemow ze skora ale wzielam kiedys z ciekawosci bo niedrogie sa w porownaniu do nivei ktorej uzywalismy no i tak nam spasowaly :)
 
My używamy dokładnie bobini baby. Syn ma 5 lat ale ma azs i jak nam coś przypasuje to już nie zmieniam.

Do smarowania używam dla niego ziaje med
 
Moj mąż jest najlepszy. Mowie mu jedzmy po pampersy vo lepiej teraz niż na ostatnia chwile i kupimy więcej to on ze jeszcze czad na spokojnie w kwietniu :p ale ja kupie 2 paczki pampersów tych białych na początek i 2 paczki 2 potem sie dokupi na bieżąco. Nusze jechac do Tesco bo ostatnio byly w promocji właśnie te białe.
 
reklama
Moje dzieci miały prawie 4 kg przy urodzeniu, więc nr 1 to raczej bez sensu z takim trendem dla mnie, a nr 2 jest od 2 kg przecież do 6 kg, to te nr 1 nie wiem dla kogo, ale poniżej 2 kg ma wcześniak tylko
 
Do góry