reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Ines pisze:
A co sądzicie o tych poduszkach w kształcie klina dla niemowląt? Czy Maluszkowi z poduszka jest wygodniej? Warto to kupić? Chodzi mi o coś takiego: http://hindianka.pl/sklep/product_info.php?products_id=308

Ines ja podobnie jak Ty i MoniQa myslałam o tej podusi klinie i chyba sprawię taką małemu ;)
Ja zamiast kołderki planuję kupić gruby i cienki koc i je wykorzystywac w razie potrzeby oczywiście obleczone w pościelkę ;)
Kasia łóżeczka słodkie i bardzo oryginalne, cięzko mi jednak coś doradzac bo nie wiem jak z ich praktycznością ;)
Gufi masz całkowitą rację z tymi zakupami, ale w takim razie dla swojego dobra raczej unikaj sklepu z ciuszkami dla maluszków bo ostrzegam ciężko się oprzeć, ja w każdym razie zawsze ulegam ;D
 
reklama
u mnie glownie fiola dostala moja babcia. kupila juz tyle ciuszkow, ze szok. na szczescie w roznych rozmiarach - od 62 do 80. czesci mi nie pokazala dokladnie, ale widziala, ze cala polke zajmuja w szafce :D

moja mama z kolei caly czas mnie zmusza, zebym juz wozek kupila. jak jej powiedzialam, ze nie zamierzam wczesniej niz w polowie sierpnia zamowic, to prawie sie poplakala ::)
 
a ja przed chwila wrocilam z centrum handlowego - bardzo duzo wyprzedazy juz jest. i na dzieciece ciuszki tez :) kupilam pare ubranek po bardzo dobrej cenie (i wszystko wg mojej listy :D):
- w C&A body trzypak z krotkim za 17,90 i pajacyk za 15
- w 5-10-15 w promocji sliczna sukienusie i bluzeczke za 35 zl

ponizej fotosy :D
 
dziewczyny - myslalyscie moze o zakupie nawilzacza powietrza? bo moja mam mowi, ze jest niezbedny w sezonie grzewczym w blokach ... patrzylam na allegro i one kosztuja ok. 100-200 zl. sama nie wiem
 
Ja jeszcze nie myślałam o zakupach dla mojego Skarbka. Trochę ubranek dostanę od siostry, która ma już większego brzdąca ;) Na razie kupilismy z męxem pościel, prześcieradełko a o reszcie pomyśmy niedługo.
 
ciuszki Gufi slodkie :) pajacyk sliczniusi a sukieneczka ... mmm miodzio :) .... nawilzacz powietrza mam od zawsze ... u mnie czy lato czy zima jest cieplo w domu i duszno , a nawilzacz to dobra sprawa ;)
 
Ja tak jak MoniQa mam nawilżacz. U mnie dziala cały rok bo sucho w mieszkaniu, tak wiec ten zakup mam z głowy :)

Gufi przesliczne ubranka :)
 
Dziewczeta a powiedzcie mi czy proszek do prania Jelp to jakas dobra firma ? ... chcialabym kupic i zaczac juz prac ciuszku Dawidkowi :)
 
nie prałam w Jelpie - prałam w BOBASKU (chyba tak się nazywa-kurcze juz nie pamiętam :) )
A jeśli chodzi o nawilżacz powietrza to jest SUPER SPRAWA, tylko się upewnijcie (jesli chcecie elektryczny) czy nie chodzi za głośno, bo niektóre to nie nadają się zupełnie bo dziecko w takim hałasie nie zaśnie
 
reklama
Do góry