reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Fajne te wasze wózeczki. My kupilismy taki... zależało nam na czyms tanim i małym... na codzień używamy wielofunkcyjny przerobiony na sportówkę, a tego tylko na wyjazdy i jestesmy zadowoleni, bo zasjmuje mało miejsca w bagazniku, jest leciutki, nawet zwinny. Co prawda nie ma pozycji leżącej ale półleżącą i bałam się że będzie nie wygodny ale u nas się sprawdza a Kuba to nawet na spacerach w nim spał...
WÓZEK SORENTO EUROBABY 5,5 KG Wysylka kurierem (215185780) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Mishake z tego co Michał sie dowiedział to wózki latają za darmo a dzidzie nie, trzeba zapłacić 48 zł w wizarr
 
dziewczyny, to jak to własciwie jest? ja mam fotelik dla marysi Zotty Jupiter od 9-18 kg. mała ma teraz na oko ok. 10kg. to jak powinnam ją wozić przodem czy tyłem do kierunku jazdy? jak wy wozicie swoje maluszki?
pozdrawiam
 
My już od około miesiąca wozimy Mata przodem do kierunku jazdy:tak: Mati strasznie źle znosił jazdę tyłem praktycznie cały czas się darł dopiero jak zmieniliśmy mu fotelik polubił jazdę samochodem :tak: więc u nas była to praktycznie konieczność:-D
 
Agazet jeżeli dziecko jeździ z tyłu to możesz przodem, a jeżeli wozisz małą na przednim siedzeniu to jeżeli masz poduszkę powietrzną to przodem, a jeśli nie to tylem:tak:. Ja Kubusia wożę na tylnym siedzeniu przodem do kierunku jazdy:-)
 
nie mam poduszki poietrznej i do czasu zmiany fotelika marys jezdziła tyłem na przednim siedzeniu a teraz po zmianie fotel jezdzi przodem na tylnim siedzieniu. tyle, że obejrzałam przed chwila tez film z linka co podała Kasiorka 22 i zgłupiłam, bo tam takie duze dziecko a jechało tylem i stad moja watpliwosc
 
A mi sie wydaje, że jak jest poduszka powietrzna to w ogóle nie można wozić dziecka z przodu, czy przodem czy tyłem do kierunku jazdy.

My używamy fotelika 9-18kg, Kuba jeździ z tyłu przodem do kieunku jazdy.
 
reklama
Do góry