reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Dziewczyny, a czy znacie taki fotelik (moze mozna sprowadzic?) dla dzieci powyzej tych 13 kg (do tej wagi jest maxi cosi cabrio który posiadam) ustawiany na tylnej kanapie tyłem do kierunku jazdy? Chcialabym kupic taki fotelik. Moja malutka bez problemów jezdzi w takiej pozycji i póki mozna to wolalabym zeby tak podrózowala. Na moja logike wydaje sie to dla niej najbezpieczniejsze... Jesli wiecie o takich fotelikach prosze o informacje!!!
 
reklama
Kasiorka 22 ja nie mówie tu o bezpieczeństwie tylko o tym jak stanowi prawo. Pisałaś że nie wolno przewozić dziecka z przodu jak jest poduszka to pokazałam ci jak jest napisane w kodeksie. Takie mamy prawo ruchu drogowego nawet jeśli się z nim nie zgadzamy. Właśnie przez niewiedzę osób dorosłych w wypadkach często najbardziej poszkodowane są dzieci.Sama też nie wożę małego z przodu - nigdy. Nawet Natalka zawsze jeździ z tyłu, bo uważam, że tak jest dla nich bezpieczniej, ale wedle prawa mogłabym przewozić ich z przodu.
 
Iwona.c28 nie zrozumiałam Cię na początku tematu i stąd te odpowiedzi. Ja pisałam o wiadomościach dotyczących bezpieczeństwa dzieci a Ty o przepisach prawnych:) Widze, że i tak mamy takie same zdania na ten temat:-)
Ines ja mam fotelik do 18kg montowany tylko tyłem do kierunku jazdy niestety pasuje on tylko do samochodów marki Volvo. Właśnie mój fotelik jest pokazywany w tych testach bezpieczeństwa:) Wiem że Szwedzi używają fotelików tyłem do kierunku jazdy wiec oni mają na pewno wiele rodzai w swojej ofercie ale nie wiem jak je można nabyć :( . Widziałam jeszcze że fotelik który kupuje Renik można montować tyłem do kierunku jazdy-zobacz podała link do zakupu tego fotelika.
Pozdrawiam
 
Kasiorka 22 chyba tak :tak::tak::tak:. Przynajmniej pogadałyśmy;-) i najważniejsze ze bezpieczenstwo naszych dzieci jest na pierwszym miejscu:tak::-):-)
 
W poniedziałek zamówiliśmy krzesełko do karmienia , wczoraj przyszła paczka ... jest to prezent urodzinowy od tesciów ... krzesełko firmy BeeBee czerwone ... pózniej wrzuce fotke ... poki co jestesmy zadowolenia, Dawidek tez :-)
 
MOniq uważam ze kupno krzesełka to był jeden z lepszych decyzji i jak widze jak moja mam kombinuje żeby mała pojadła spokojnie a ja sobie ją myk do krzesełka i mam dwie ręce wolne i patrze na jej pyszczek to utwierdzam się w słuszności tego zakup :tak:
 
Renik tez jestem takiego zdania ... wczesniej karmilismy Dawidka w wozku ... je tylko na siedząco, jak sie zbliza pora jedzenia "ząda" posadzenia Go :-D ... musiałam go prac co tydzien, z wiadomych powodów ;-) ... ale teraz to sie zmieni :-)
 
My od dawna używamy krzesełka przy karmieniu Amelki (mamy Baby Ono pomarańczowe)...ostatnio niestety musze stwierdzić że już nie bardzo chce sie jej siedzieć w tym krzesełku :-(...na początku jedzenia jest ok ale im dłużej tym gorzej...poprostu Amelce nudzi się siedzenie w uwięzieniu :cool2:
 
My mamy krzesełko Bambi firmy baby design i sprawdza sie rewelacyjnie i ani razu przez minute nie pozalowalam jego kupna :-) A kupilismy je bardzo wczesnie bo jak Marika miała ok 6 miesiecy... Krzeselko ma 4 kółka (to był u mnie warunek przy wyborze zeby byly 4, naszukalam sie ale znalazlam takie :-)) Ma regulowane oparcie od prawie lezacego (zdarzalo sie Marice zasnac przy jedzeniu, to rozkladalam jej oparcie i sobie spala :-D) do siedzacego (kat 90stopni), no i na poczatku u nas sie sprawdzila wkladka dla mniejszych dzieci :-) Marika super je w krzesełku a poza tym jak jest zmeczona zabawa na podlodze a jeszcze nie idzie spac to jezdzi ze mna do kuchni obiad gotowac (w tym czasie na tacce dostaje swoj garnek i łyche i tez gotuje :-D ;-)), wieszac pranie itp. itd... Super sprawa!
MoniQa krzesełko to swietny wybor na prezent :tak: Bedziecie zadowoleni na pewno :-)
 
reklama
Monia na poczatku tez chciałam krzesełko firmy Baby Ono - kolor niebieski ;-) model kwiatek - ale jakos tak wyszło ze ten bardziej mi sie spodobał :-D

Inesku a ja własnie co oglądałam to miał 4 kółka a chciałam 2 :-D:-);-)

A tak poza tym to Dawid jest człekiem siedzacym :-D ... czesto bawi sie w wózku - sam chce aby go posadzic ... tak, ze w krzesełku teraz tez ma frajde ... a najwazniejsze ze siedzac sobie moze spokojnie przegladac sie w lustrze :-) .... i rozmawiac z "gidzią" :tak::-)
 
Do góry