reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

reklama
Iwonka masz rację co do tych rzeczy, my planujemy nastepnego dzidziołka za jakieś 2 latka, dlatego teraz wszystkie rzeczy po Kubie (tych których już nie używa) wynosimy do piwnicy (może wtedy będą już nie modne ale co tam), włącznie z ciuszkami, choc mamy nadzieję że następna będzie dziewczynka, ale nigdy nic nie wiadomo, a ubranka zawsze można komus oddać albo wrzucic do tych pojemników na odzież dla bardziej potrzebujacych...
 
Kupiliśmy już fotelik co prawda w ogóle mi sie nie podoba ale mąż sie uparł że ma być bezpieczny...
Ponieważ mamy Volvo to uparł sie na fotelik Volvo 0-18kg który jest tyłem do kierunku jazdy, nie ma regulacji oparcia ani nie da sie go zamontować w innym samochodzie niż volvo.Jest paskudny ale uważany jest za najbezpieczniejszy fotelik na świecie wiec sie zgodziłam na jego zakup...
W sumie to prawda jest taka że przy prędkości 50km/h i ostrym hamowaniu dziecko ma za słaby kark i może go uszkodzić jadąc przodem do kierunku jazdy wiec zaczynam dochodzić do wniosku po co te foteliki robią przodem do kierunku jazdy jeżeli dziecko i tak nie jest w nim bezpieczne-chyba dla naszej wygody....
Dylemat z tym fotelikiem miałam straszny . Od wczoraj Adaś w nim jeździ zobaczymy jak sie sprawuje.....
 
A słyszałyście dziewczyny o tym foteliku tóry wymyślił polak i sprzedał patent oczywiście w USA?? czytałam o nim w gazecie , bodajże "auto świat", wygląda jak szklana kula w której siedzi dziecko, a w momencie wypadku dziecko odgina się do tyłu a przeciążenia idą na nóżki, podobno rewelacja!
 
Milshake fajna ta parasolka :tak:
a ja teraz myśle o zmianie wózka, we wrześniu lecimy z Emilką do tatuśka i nie wyobrażam sobie latania po lotnisku z ta moją "krową", która jest wspaniała do jazdy po nierównym terenie ale zakupy z nią to koszmar, choć bardzo lubie ten wózeczek to z przyjemnością zamianie go na ciut mniejszy - myślałam o jakimś GRACO
GRACO!! MAXI WÓZEK-MINI CENA-ZOBACZ -FOLIA GRATIS (215576685) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. albo taki GRACO VIVO+NOSIDŁO+FOLIA+W.w24h NAJLEPSZA OFERTA (217722527) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. chyba że macie jakieś propozycje to przemyślę
 
reklama
Renik ten wózeczek też fajny.

My natomiast potrzebujemy coś naprawdę małego, czyli składnie typu "laska" :-D tak to określiła pani w sklepie. A ten gracco inaczej się sklada.

A przelot wózka jest za darmo, prawda?? Pytam z ciekawości...

Podoba mi się jescze z baby designe ten bunny i jest on tani jak barszcz i mały jak kawałek szmatki natomiast nie rozkłada się do pozycji leżącej, więc odpada.
 
Do góry