reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

reklama
Nic dziwnego,bardzo fajny:tak:My tez planujemy zakup ale blizej lata,na razie kupilismy małej wozek dla lalek i jest nim zachwycona:-D
 
Ale swieny ten rowerek,a dosaje do pedalow???Tez juzogladalam rowerki,ale wlasnie zastanawialam sie czy da rade na nimusiedziec...
 
No więc w kozaczkach zimowych to sięga dosyć dobrze, natomiast na bosaka w domu to tylko do tego pedała co jest bliżej...ale do wakacji bez problemu i tak dosięgnie ;-) Co do tego aby usiedzieć w rowerku to nie ma problemów, jak tylko zobaczyła go to sama kombinowała aby wsiąść na niego....a na spacerku to sztywna siedziała i dumna jak paw :tak:Sądzę że to bardzo trafny zakup....no i tu powiem że teściowa kupiła :cool2:
 
mam pytanko - gdzie kupic takie zelowe sandalki albo jakies inne, ktore nadawalyby sie na basen? bo mamy klapki, ale Nince bardzo w nich niewygodnie.
 
Gufi ja w sklepie dzieciecym widzialam takie buciki z pianki ..wiesz te co sie kupuje nad morze zeby chodzic po plazy i kapac sie w nich. Nie wiem czy akurat o takie Ci chodzi ale moim zdaniem byly by Ok.
To byl sklep Eurobaby.
 
Czarodziejka - no wlasnie cosik takiego, tylko podobno piankowe sa slizkie i nie nadaja sie na basen. chyba musze pochodzic po sklepach, bo na allegro nie znaalazlam w takim malym rozmiarze.

a tak przy okazji (pytanie to bardziej doswiadczinych mam) - jakie buciki sprawdzaja sie na okres letni dla takich maluszkow jak nasze? buciki sa cholernie drogie i nie chcialabym kupic czego niepotrzebnego. na razie mamy trzewiczki takie do kosteki skorzane, ale niedlugo bedzie juz na nie za cieplo (chyba ze w zimnijesze dni). wydaje mi sie, ze sandlaki nie sa zbyt wygodne, ale z drugiej strony jak jest bardzo goraco? sama nie wiem ...:confused:
 
reklama
A my tydzien temu kupilismy Amelce stoliczek z krzeselkami, tabilec podwojna,i cala serie innym drobiazgow w Ikea-doslownie mala ma teraz radoche od ucha do ucha.
A buciki, moze w cocodrillo poszukaj.
 
Do góry