reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

Gufi mi znajoma ortopeda poleciła buciki firmy Nemo (dostępne w sieciach Smyk), Gosia po domu nie nosi zwykłych kapci tylko właśnie takie lekkie ze skóry, zapinane są na rzepy, mają tzw obcas thomasa. Doskonale trzymają nóżkę, przewiewne są. Gosia ma już drugą parę. Są w róznych kolorach i mają ze trzy fasony (na rzepy lub wiązanie). One zdobyły różne nagrody między innymi certyfikat "zdrowa stopa".
Moja koleżanka, która mieszka we Wrocku (bo chyba jesteś z Wrocka??) kupuje dziecku buciki z firmy "postęp". Podobne do tych w smyku i tez skorzane, wszelkie certyfikaty jakości.
 
reklama
wiecie mi nawet nie chodzi o to jakiej firmy (bo ja kupuje zwykle w bartku), ale jaki rodzaj tych bucikow - sandalki skorzane? teniskowki typu befado? adidaski? jakie najlepiej sie sprawdza na lato?
 
Gufi ja kupie skorzane sandalki:tak:.
Ale jak pisza dziewczyny potrzebne beda rozne butki. Teraz Paula biega w lekkich trzewiczkach, ktore beda sie nadawaly na chlodniejsze dni. Mamy tez 2 pary butkow Befado, ale nie wiem, czy duzo w nich pobiega, bo poca jej sie w nich nozki:baffled:
I oczywiscie kaloszki:tak::happy:
 
to i ja sie odezwe...;-)
sprawdzaja sie sandalki,zawsze!!!!
nawet w chlodniejsze,suche dni,mozna zalozyc skapretke i sandalki,nozka nie zmarznie,a bedie miala dostep powietrza...
na super chlodne dni,polecam jakies trzewiczki;wszelkie buty firmy befado itp.sa fajne,ldne..bla...bla..,ale w nich zasze poci sie noga,takiech materialow uzywaja i juz;wiec czy kupisz pelne delikatne buty czy np.befado,zalezy tylko od stanu Twojego portfela w danym momencie;ja osobiscie chwale sobie buty,sprzedawane w CCC,pod nazwa GUFI:rofl2:,sa robione z delikatenj skorki/zamszu,zapinane na rzepy,wiazane,kosztuja ok 40 zl,zawsz ej kupowalam Zuzi na wiosne,Hani tak samo.No i oczywiscie kalosze,rulesssssssss:-)

Co do gumowych sandalkow,widzialam keidys takowe w H'M,zacznie sie sezon to i one sie pojawia,albo przyjedz do mnie na osiedle,jeden pan je sprzedaje w obuwniczym.Sa troszke smieszne,tzn.lekko zajezdzaja brzydota:rofl2:,ale na upartego mozna kupic,
 
dzieki! to juz cosik wiem.
Katka - a co ty robisz o 4 rano :szok::-);-)

ja na razie mam tylko lekkie trzewiczki bartka i kaloszki. czeka mnie teraz zakup jakis adidaskow, no a potem sandalki. pojde chyba sie rozjerzec po CCC i Deichmanie
 
Ja rowniez zawsze kupowałam CCC Gufo albo Walker(sportowe) i jestem zadowolona.szkoda mi dac za buty dla dziecka 130zł jak wiem ze za miesiac beda za małe a przeciez nie kupie 2cm za duzych:no:.
Mamusie fajne sa te sandałki ktore wkleiła Blubery ale czy dziecko musi miec pełna piete?Wolałabym kupic takie zupełnie odkryte-przewiewne.Wydaje mi sie,ze z zakryta pieta ta dla takich uczacych sie chodzic..moze sie myle?
 
Mada moja Gosia już bardzo dobrze chodzi i biega. Ja wybrałam te bo kupiłam już dwie pary z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Jak mówiłam poleciła mi je moja znajoma, która jest ortopedą. Spróbowałam i już na inne nie zamienię :tak:. Jej synek ma ponad dwa latka i wiem, że zeszłe lato też w takich ganiał.
Oczywiście każda mama ma swoją opinię i każdy lubi co innego.
Mi się wydaje, że taki sandałek, ze skóry naturalnej oddycha i jest przewiewny. Paluszki i cała przednia część stópki jest odkryta.. Gosia odkąd zaczęła w nich chodzić (jest tam taki model, który nosi zamiast kapci po domu) to bardzo poprawiła jej się motoryka. Pierwsze dni widziałam, że trochę jej się nóżki męczą, ale teraz jak kupowaliśmy rozmiar 21 (przedtem nosiła 20) to od razu zaczęła w nich biegać. Polecam bo wg nas (mnie i męża) to naprawdę doskonała jakość za wcale nie znow takie ogromne pieniądze.
No koniec wywodu. :tak:
 
reklama
Kupiłam dzis te nowe pieluszki Pampersa-Sleep Play-bardzo fajne:tak:tylko nie maja tej gasienniczki z boku.Ale na noc wydaje mi sie,ze moga byc..Zobaczymy po całej nocy jak sie spisały..napisze Wam jutro:-)
 
Do góry