reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Galaxia-nie martw się ja też mimo że drugie rodzę mam sporo wątpliwości co do ubioru.Ja rodziłam na wiosnę i jak mała miała miesiąc miałam ją w body z krótkim rękawkiem,spodenkach krótkich i skarpetkach,pediatra jak nas zobaczyła powiedziała że pierwsza mama co prawidłowo dziecko ubrała-mamy mimo dwudziestu kilu stopni miały dziecko pod szyje kocami przykryte a same na letnich sukienkach.Jak wychodziłam ze szpitala był koniec kwietnia i było sporo ponad 20 stopni miałam body z długim,półśpiochy i kaftanik(teraz już raczej kaftaników nie będę używała bo nie są wygodne)no i cieniutka czapeczka.

Teraz to nie wiem kurcze może być podobnie ciepło ale może być 10 stopni.Ubranka na wyjście zawsze można donieść.Zostawić w domku z karteczką dla męża:-)
 
reklama
ja mam powtórkę z rozrywki bo córeczkę urodziłam 3 września, wtedy akurat było 35 stopni! jak wychodziliśmy ze szpitala to miała na sobie pajacyk lekki, a w domu rampersik bawełniany bo byl taki ukrop.

Przygotuj sobie zestaw na cieplejszy i zimniejszy dzień w razie czego ci dowiozą z domu:)
 
Dobry wieczór laseczki. Muszę się pochwalić bo przez ostatnie 3 dni troszkę się obkupiłam ;);)
A więc w Tesco jest obniżka ciuszków więc od razu wyprosiłam mężą i pojechaliśmy :D:D Kupiłam skarpetki, czapeczki, body, pizamki, spodnie. Na drugi dzień znalazłam że są przecenione pieluchy itp więc znów pojechaliśmy i kupiłam pampersy new born, chusteczki , płyn z szamponem z Nivea i kolejne śpioszki ;)
A dziś wpadłam do Smyka i kupiłam ręczniczek oraz pieluchy tetrowe ;)
Już nie mówie ile straciłam bo to boli :) ale wkońcu lepiej jest to rozłożyć niż wszystko na raz kupowac ... ;)
 
nadiaa nie ma to jak zakupki dzieciowe, co? ;-) ale masz rację, lepiej to rozłożyć, szczególnie jak to pierwsze dziecko i trzeba kupić poprostu wszystko. sporo to kosztuje...
 
nadia- ja tez poszalałam w Tesco:D szczególnie, że już dawno miała upatrzone pewne rzeczy i czekałam, az przecenią, bo szczególnie tanio tam nie mają. Ale jestem mega zadowolona, kupiłam spiworek, 3 bodziaki z długim, taki komplecik z kubusiem, cieplejszy polarkowy sweterek czy jak to nazwac:p, 2 zestawy bluzeczek + spodenki, kapcioszki, pajacyka, czapeczki i chyba tyle, już sama nie pamiętam.W każdym bądź razie już mam prawie wszystko z ubranek na początek :) Musze przejrzeć co ewentualnie brakuje (na pewno skarpetunie) i te pare sztuk dokupić. Tak naraz to by człowiek chyba zbankrutował.
 
Dziewczyny a ta promocja w Tesco to tylko na te ciuszki ze strony internetowej czy na cały asortyment ?

Kupowała któraś z Was pajacyki z Babaluno ?
Ja pamiętam że Szymek miał te pierwsze i były ok, ale zastanawiam się czy przez te prawie 3 lata jakości nie zmienili.
 
mysza - ja juz kilka razy w tesco krażyłam koło dziecięcych ciuszków. Na dziale niemowlęcym (przynajmniej u mnie) jest zawsze kilka wieszaków, gdzie wiszą ciuszki -30% i -50%. Z miesiąc temu były bodziaki z krótką nogawką za 5zł. Więc czasem można coś upolować. Ja pomimo, że do końca nie mam potwiedzonej płci - kupiłam różowy sweterek rozpinany 50% taniej. Było nawet sporo - ale kurna z kapturkami :crazy:
 
e-de ja właśnie też nie przepadałam za kapturkami jak Szymek był mały, bo mi się wydawało że mu pod pleckami niewygodnie. Dzięki, akurat Tesco mam po drugiej stronie miasta, ale będę zaglądać.

Chyba w czerwcu to już promocję ruszą wszędzie...w lipcu już będą wyprzedaże.
Ja liczę mocno na Mothercare.
 
reklama
mysza nie kojarzę firmy, także nie pomogę. a w tesco na wyprzedaży faktycznie świetne jakościowo rzeczy można upolować. ja kupiłam body z długim rękawem z disneya z genialnej bawełny za 10zł.
szkoda że tesco mam daleko i zakupy tam to już wyprawa w miasto a maksa.
 
Do góry