reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

No kurcze też Tesco polecam, ja z Natalką body i pajacyki tylko tam kupowałam. Tu w niemczech nie mam gdzie właśnie musze real obczaić chociaż zwykłe bawełniane body choć troszkę taniej moze kupie jak w h&m czy c&a. No teraz tak myślę, że do spania body na długi rękaw i śpioszki, z pajacykami miałam problem żeby dobrze pozapinać szczególnie na śpiąco w nocy. Na dzień żeby było wygodnie bo dla mnie to podstawa (choć znajomi niemowlaka w dziny ubierali i koszule, mały ruchu nie miał poźniej narzekali że się im na boki nie przewraca jak juz starszy był) no więc na dzień myślę body na długo lub krótko i zależy jak ciepełko to półśpiochy a jak chłodniej to pajacyk. No te z kapturami są szałowe pewnie na jednego lub dwa się skuszę ale kurcze najważniejsze żeby maluszkowi było wygodnie.
 
reklama
Ja wczoraj zrobiłam zakupy w ENDO, co prawda dla malucha nic nie wzięłam, ale starszych obkupiłam. Lubie ciuszki od nich, takie oryginalne obrazki mają.
 
Byłam dziś w Tesco po karmę dla kota i se myślę aaaaa zajdę na chwilę na dział niemowlęcy... No i se poszłam :) A tam prawie wszystko -30% :) No i oczywiście wróciłam nie tylko z karmą dla kocińskiej.... :) Kupiłam śpioszki, body, spdenki i cudny hmmm sweterek (?) z milusieńkiego polarku ...
Przedwczoraj jak pojechałam po karmę dla kota do innego sklepu to wdepnęłam do 5-10-15 i też są wyprzedaże i kupiłam śpioszki i do kompletu body - 50%.
Muszę częściej wyręczać męża w kupowaniu karmy dla kota :tak:

jankesowa - kocyk śliczny! Moje kolory! Ja się chyba jednak skuszę na ten z minky - ale najpierw wózek i do niego dobiorę kolor. Póki co mam jeden kocyk z Biedry - ten co połowa naszego forum ma :D Ja mam w duże kropki....
 
Ostatnia edycja:
edzia to ten żółty kocyk był w kropki? nie wiem czy dobrze kojarzę... ja mam jeden beżowy kocyk od teściowej i jeden błękitny po mnie. uważam że starczy narazie.
 
mika - no faktycznie podobny. Ja myślałam, że ten Smyk to drogi... Bliżej "wielkich" zakupów pójdę obczaić co i jak bo mam jeszcze kupon zniżkowy z warsztatów Bezpieczny Maluch na cały asortyment poza grami tv.

monia - ten kocyk tło ma bardzo jasne - białe albo lekko żółte? Nie wiem dokładnie - leży już na "dzieciowej" półce :)
 
e-de ja tez sobie upatrzyłam kocyk Minky, w zestawie z płaska podusia dla niemowlaczka:) Sama miałam podobny zestaw tylko z innego materiału jak byłam maleńka i do dziś jest, a tego nalesnika pod głowe uwielbiam:D (niestety juz nie ma rysunku i sie pruje od prania :((() ale sentyment pozostał... tylko teraz musze upolować zestaw, bo co mi sie spodoba wzór bawełny to nie ma kompletu i obsypuje wszystkich na allegro mailami:-D no i nie powiem, że jeszcze by sie przydał ochraniacz w komplecie ale to już będzie cięzko:p Ja raczej myslałam o tym kocyku do łóżeczka, do wózka mi już jakiś tam komplet kupiła teściowa kiedyś:p
W końcu się zdecydowałam tez jakie chce łóżeczko więc teściu może zaczać robic :) do tego kodmódke z szufladkami i przewijakiem (pózniej go odkręce) i małą półeczkę na ściane:) i tak w sypialni będzie nasza wielka szafa to więcej mi mebelków nie potrzeba:p
Laski ja już to wiedże oczyma wyobraźni mej, ten kącik baboska, te drewniane literki na ścianie z napisem Leoś, pluszaki na póleczce i on w łóżeczku... ahhh <3 :rofl:

Edit: Smyk ma czasem tansze rzeczy niż gdzie indziej, ale na niektóre to taką marże narzucili, że szok. Czymś musza wyrównać:p i też mam 2 kupony znizkowe na 15% i nie zawacham się ich użyć:p Jeden dałam teściowej coby się wyzyc mogła :D

Jeszcze raz edit:
Pytanie do bardziej doświadczonych, ogladam rozki i są albo miekkie albo usztywnione, który lepszy? i jeszcze pytanie odnośnie poscieli, czy dzidziuś przez pierwsze miesiące w ogóle jej potrzebuje, czy wystarczy kocyk i przescieradełko w łóżeczku? Zastanawiam się, bo jak teraz tego nie potrzebuje to wolałabym kupic pózniej jak bedzie mniej wydatów...
 
Ostatnia edycja:
reklama
judyś - takie miłe wspomnienia z dzieciństwa to jest coś :) Też do tej pory mam sentyment do kilku rzeczy...
Super, że będziesz miała mebelki "na zamówienie". :-) Ja też mam w sypialni tylko wieeeelką szafę - ale chcę domówić komodę w tej samej firmie na a łóżeczko muszę kupić. A literki na ścianę są MEGA!
 
Do góry