reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

annie - mi położna w SR odradzała jako zbędny wydatek. Mówiła, że w przypadku kiedy naprawę trzeba monitorować oddech to lekarz powie aby kupić coś takiego (czy materacyk). To zasłyszane od mojej położnej - ja nie mam zdania. Podobnie jak z tym psikadełkiem do pępka - ona mówi, żeby nie kupować. Jest ponad 20 lat położną i ma porównanie jak się goją pępki i jak szybko i po czym odpadają. Będę się martwić po porodzie.
 
reklama
Annie

Ja kupiłam dla własnego spokoju i komfortu psychicznego. Cały czas się bałam co będzie w nocy bo przecież spać kiedyś muszę a za dnia będę do małej zaglądać pewnie co chwile :-p wiem może panikuje ale taka już jestem a tak przynajmniej będę troszeczkę spokojniejsza
 
Zamieściłam jeszcze ubranka po 4-7 zł. Dostępne pod linkiem:
Ubranka po 4-7 zł - Dzieci - Fotosik.pl
Zapraszam do zakupu wszystkich ubranek i negocjacji ceny. Kontakt: dominika_zakowska@wp.pl
Pozostałe linki:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl
 
Przede mną ostatnie zakupy i poproszę Was o doradztwo. Chodzi o laktator - chce kupić elektryczny, ręczny nie wchodzi w grę ( koniecznosc z uwagi na chore nadgarstki ) i tu moje wątpliwości który najlepszy. Ceny są rózne od najtańszych za ok. 100 zł po ok. 450 np. Avent itp. Który byście polecały?
Ponadto jakie wkładki laktacyjne są najlepsze, na rynku jest ich mnóstwo ale które dobre?? Podpowiedzcie prosze.
 
Nie mam porównania, ale ja używam Lovi laktatora elektrycznego i jestem zadowolona. Jeśli dobrze pamiętam to kosztował ok 400 złotych, ale to w sklepie, więc na Allegro powinno być taniej. Wcześniej używałam ręcznego Avent, ale ze względu na zastój kupiłam elektryczny.
Wkładek używałam różnych i nie widzę różnicy, żeby któreś były lepsze albo gorsze.
 
Camelko - ja kupiłam laktator elektryczny Mothercare. Najlepszą firmą jest podobno Medea.
Ponieważ siara się ze mnie wylewa od czerwca, używałam już wkładek 4 firm. Chcę znaleźć sobie najlepsze, na po porodzie. Zaczęłam od tańszych, i tak:
Canpol Babys - KOSZMAR!
Bella - fajne.
Babydream (Rossmann) - Bardzo fajne.
NUK - SUPER!
 
wkladki ja uzywalam juz z mlodziakiem wiec johnsona odradzam przed taniem cyca mlodemu pelno wloskow bylo na sutkach

polecam te PENATEN baby

w aptekach kupowalam.


fajne tez sa bella
 
reklama
Wlaśnie czytałam o laktatorah Medela - faktycznie duzo pozytywów.

A ma ktoś doświadczenie z wkładkami Lansinoh ? Znalazłam bardzo duzo pozytywnych opini na necie.

A i jeszcze mi sie przypomniało. Kosmetyki pielegnacyjne mam kupione z Musteli, ale nie spotkałam z tej firmy oliwki po kąpieli. Polecacie jakąś oliwke szczególnie? Stosowała któraś z Emolium?
 
Do góry