reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

biała_dama

Ja kupowałam takie papierowe jednorazowe nakładki na toaletę, na allegro tego mnóstwo a kosztuje grosze. Stwierdziłam ,że może się przydać bo jak będę obolała po porodzie to wiadomo wygibasy w toalecie nie będą wchodziły w rachubę
 
reklama
Kademi, nie to szpital państwowy :)

Ja też kupiła wkłady poporodowe Bella, zanim przeczytałam radę Sany'i żeby kupić Seni...
Sztućce też mam zapakowane ;) oraz np. wodę termalną Vichy i w Rossmannie znalazłam fajnie pakowane ręczniki jednorazowe.
 
Ostatnia edycja:
Laktatory z Medeli całym sercem polecam :tak: używałam ponad rok i super mi służył, teraz też już przygotowany leży.

Wkładki laktacyjne miałam Aventu- szału nie było, z Belli były super wyprofilowane i całkowicie niewidoczne pod bielizną, ale bardzo cieniutkie i momentalnie przeciekały (szczególnie, że jak przychodzi pora karmienia to karmiąc z jednej piersi z drugiej się lało i niestety nie dawały rady). Ostatecznie wypróbowałam Babydream z Rossmanna i z nimi zostałam do końca cycania i teraz też mam kupione. Opakowanie się rzeczywiście zmieniło, ale w środku to samo :tak:

Po porodzie przez 3 dni używałam Absorgyn (takie podkłady poporodowe jakie mają w szpitalach) i teraz też kupiłam a potem Bella Nova. Ale po tygodniu wystarczały mi zwykłe dłuższe podpaski bawełniane (też z Belli) a nie już takie "pieluchowate" :-D

O to co zabrać do szpitala to najlepiej się dowiedzieć właśnie w tej placówce, w której zamierzamy rodzić, bo co szpital to obyczaj. Podstawy są wszędzie mniej więcej te same, ale potrafią się też trochę różnić.
 
mi tez koleżanki polecały wkładki laktacyjne z rosmanna i takie zakupiłam. Zobaczymy jak się sprawdzą bo przy Matim to ja pamiętam że do drugiego cycka musialam tetre przykładac bo fontanna leciała to nie wiem czy jakakolwiek wkładka by sobie z tym poradziła :-p:-p:-p

ah Annie zastanawiałaś sie jak Ty wyskoczysz w szpitalu ze spryskiwaczek do kwiatków, moje dziecko mi zaproponowało swój pistolet na wode. Jest mini i z celownikiem :-D
 
Ostatnia edycja:
wiesz co ja zrobiłam? ... kupiłam w auchan jakąś tanią odrzywkę do włosów taką wodnistą. Wylałam ją, wyparzyłam i mam buteleczke do psikania na 200 ml. Nie jest malutka i nie jest za duża. W sam raz a ma idealny psikacz. Koszt 7 zł :-)
Butelke do kwiatków bede miala w domu, za dużo miejsca w torbie zajmowała.
 
no mnie zadna wkladka laktacyjna nie dawala rady podczas karmienia niestety...:dry: pieluche musialam podkladac pod druga piers bo fontanna byla. Wkladki nadawaly sie tylko do chodzenia tak ale nie przy karmieniu.:tak:

A Absorgyn "pieluchy" tez mam najlepsze byly na poczatek takie meeeeeggggaaa
 
reklama
pamiętam że mi tych pieluch poporodowych nie trzeba było dużo, chyba tylko na jeden dzień a potem szybciutko przeszłam na normalne tylko że opcja bardziej chłonna niż przy mojej @.
 
Do góry