reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Laktator Medeli mi polecała konsultantka laktacyjna, ale akurat nie było w sklepie a ja potrzebowałam na już.
A wkładek Lansinoh używałam, bo nadostawałam tego multum na szkole rodzenia i rzeczywiście super.
 
reklama
camelka - kupilam laktator elektryczny medeli, a oliwki nie polecam żadnej, jak chcesz czyms smarowac po kąpieli to juz lepsze są balsamy. Po oliwce skóra nie oddycha i jeszcze brudzi i tłuści ubranka.
 
jesli chodzi o wkladki laktacyjne to wlasnie dzis zaopatrzyłam sie w Babydream w Rossmanie. Cena fajna bo 4,99 zl za 30 szt . Uzywałam ich tez z corcia i byłam b. zadowolona, teraz zmienili opakowanie, ale mam nadzieje ze w srodku bedzie to samo.

Do smarowania uzywałam Emolium ( kupione na allegro - duzo tansze niz w sklepie !) i do kapieli tez emulsje Emolium . Teraz tez kupie .
 
camelka ja mam laktator elektryczny medela i byłam z niego zadowolona przy pierwszym dziecku, a wkładki najbardziej pasowały mi babyono.

Dziewczyny dawno tu do was nie zaglądałam i mam do was pytanie co macie spakowane dla was w torbie do szpitala?
 
Dziewczyny, pomogłyście :) podjęłam decyzje o zakupie laktatora z Medeli.

Co do wkładek to widzę, że zdania są podzielone, pewnie każda czym innym bedzie sie sugerowała. A ze to produkt niewygórowanej bądź co bądź ceny więc trzeba bedzie próbować i wybrać dla siebie najlepsze.
 
Kademi no właśnie dobrze napisałaś z tymi sztućcami, kubkiem i talerzykiem, bo u nas bieda z tym była w szpitalu.

Kupujecie jakieś pieluchy dla was, tak jak pisze u was na stronach szpitala? Bo przy pierwszym miałam ligninę a teraz już chyba się jej nie stosuje.
 
Annie

Ten Wasz szpital, również bardzo dobre warunki widzę oferuje to jest prywatny ale ma podpisane z NFZ tak??

Ale dokładnie tak jak piszesz jaki szpital by nie był najważniejsze, żeby wszystko było ok i poród odbył się bez komplikacji :tak:

Juchu


Tak ja kupowałam podkłady na łóżko i te wielgachne podpaski poporodowe bella a co do widelcy, talerzy itp. to ja nie wiem nawet jak to wygląda w tym szpitalu co mam rodzić ale wolę wsiąść swoje bo ja brzydliwa jestem a tak przynajmniej wiem, że sama sobie dokładnie umyje :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry