reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Ja tez kupiłam Fride - w każdym sklepie polecają wiec sie skusiłam. Brzydzić się nie bedę, mam nadzieje tylko ze wykonam to skutecznie :) Polecają tez ten aspirator podłączany do odkurzacza, ale dla mnie za duzo zachodu. Już się widzę :) akcja odkurzacz!!

Co do ubranek to mnie naprowadziłyście. Wszystko mam i body i pajacyki, spiochy, koszulki, kaftaniki - ale tak sobie usiadlam i mowie kurcze ale jak wlasciwie ubrać dziecko :) bo w domu wiadomo, ale na wyjscie. Teraz juz mam temat rozswietlony. A te jeansy kupilam w 68 rozmiarze - poprostu widze oczyma wyobrazni w nich Malego i musialam hahaha.

A jaki spray do noska polecacie od pierwszych dni?
 
reklama
E-de - gdzieś Ty się uchowała w swej nieświadomości?! Dla mnie też odsysanie smarków jest nie-do-przejścia :p Mój M. też się zbuntował i powiedział NIE ;) Będziemy Sterimarem psikać i czekać aż Młoda wykicha gluty, a w ostateczności z gruszki skorzystam...

"Dorosłych" ubranek dla Hani mam masę. Jeansy, sztruksy, sukienki itp. wszytko wygląda wygodnie. Już się nie mogę doczekać żeby Ją w to ubierać :) Wiadomo, że w pierwszych miesiącach pewnie większość czasu spędzi w pajacach, rampersach czy półśpiochach, ale na wyjścia ma sporo pięknych rzeczy :)

Kupiłyście monitor oddechu?
 
Ostatnia edycja:
Mnie frida nie obrzydza nawet. Wyciągałam gluty obcym dzieciom jako niania to i swojemu wyciągnę :-) Nigdy jeszcze go nie zjadłam:-D
 
Jeżeli chodzi o monitor to najlepsze podobno te z Angelcare...jest wersja z niania lub samego monitoru.

Co do aspirstorow to ja mam Marimer do codziennej higieny noska. Byłam wielkim przeciwnikiem tych do odkurzacza dokąd syn nie złapał porządnego kataru. Szybko się przekonałam do tej metody oczyszczania noska bo na prawdę super pomaga w walce z katarem. Jednak dla takiego maleństwa to nie warto od razu kupować
 
Ostatnia edycja:
e-de- w żadnym wypadku nie oddawać, przyzwyczaisz się, żeby tylko pomóc maleństwu a w razie wu chłop będzie zasysał :D kometa hahhahahah nie poleci jest filter i długa rurka nie ma szansy zresztą widzisz postęp bo wsio przeźroczyste ahahhahahhahahhaha
Nas Frida uratowała nie raz pamiętam jak mała "kozuchy" suche i nosa tarła i się wkurzała, kropelka wody no noska jeden zasys i po problemie. A widywałam też u wsówki do włosów, patyczki do uszy itd... ja FRIDE polecam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tez kupiłam Fride - w każdym sklepie polecają wiec sie skusiłam. Brzydzić się nie bedę, mam nadzieje tylko ze wykonam to skutecznie :) Polecają tez ten aspirator podłączany do odkurzacza, ale dla mnie za duzo zachodu. Już się widzę :) akcja odkurzacz!!

Co do ubranek to mnie naprowadziłyście. Wszystko mam i body i pajacyki, spiochy, koszulki, kaftaniki - ale tak sobie usiadlam i mowie kurcze ale jak wlasciwie ubrać dziecko :) bo w domu wiadomo, ale na wyjscie. Teraz juz mam temat rozswietlony. A te jeansy kupilam w 68 rozmiarze - poprostu widze oczyma wyobrazni w nich Malego i musialam hahaha.

A jaki spray do noska polecacie od pierwszych dni?

ja kupiłam disnemar bo ma chyba najmniejsze ciśnienie
 
ja na początku używam zwykłej soli fizjol. po kropelce. Do przemaywania oczek stosowałam i do noska dopiero później te w sprayu bo faktycznie odrzut taki mają że szok.
 
Annie

Ja kupowałam monitor właśnie z Angelcare ale razem z nianią i tymi dwoma płytkami.... raz, że poleciła mi go Jankesowa bo sprawdził się przy Gracjanku a dwa przekonały mnie wszystkie opinie jakie na internecie o nim znalazłam :tak:
 
reklama
Do góry