reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
jeśli chodzi o organizer na pieluchy to my mamy z feretti torbę na pieluszki i koszyczek z jednej serii szczerze to super sprawa wszystko mam ułożone i pod ręką ja jestem bardzo zadowolona
 
Lori no u mnie może by i weszło, ale nie chce zagracać sypialni. Gdyby to się sprawdziło byłoby idealnie. Chyba zaryzykuję i kupię, w końcu nie jest super drogie.
 
Annnaoj szukałam dziś na necie organizerów czy przyborników ale przeważnie są takie materiałowe z kieszeniami, albo takie do postawienia al'a koszyki z przegródkami czyli taki niezbędnik do kąpieli.

Dziewczyny poleciłbyście jakieś sklepy internetowe z zimowymi kombinezonami?
 
Ostatnia edycja:
camelka nie pomoge co do kombinezonów.

Ja dopiero opisze moje zakupki z zeszłego tygodnia: kupione wanienka, pieluszki flanelowe, pampki, butelka 125, większą siostra mi przywiozła, bodziaka kupilam i półśpiochy, kaftanik, prześcieradełko do łóżeczka to nieprzemakalne (całkiem fajne) 2 koszule, stanik zwykły nieusztywniany, po usztywniany dopiero pojade, bo nie wiedzialam jaki w końcu rozmiar wziąść :-/ no i rzeczy higieniczne... jeszcze kapciochy musze zakupić :-)
 
Guziczeek fajne zakupy poczynione. Ja czekam kupiłam koszule do karmienia, ale ze stanikami się wciąż wstrzymuje ponieważ dopiero teraz zaczeły mi piersi rosnąć wiec stwierdziłam ze to zupełnie na koniec.
Ja szukam teraz kombinezonów i połspiochów ale welurowych. Na razie wyprzedają bawełniane, a cieplejsze mają przyjść z początkiem wrzesnia.

A co będziecie stosowały w gondolach tj. kombinezony na stale w gondoli i w to lżej ubrane dziecko, cieply kombinezon na dziecku, czy posciele, koce itp? Ja się zastanawiam w czym dziecku bedzie najcieplej. A co szykujecie do nosidełek? Kombinezonki na stale i w to dziecko, czy przykrywać czyms bedziecie?
 
reklama
camelka też się ostatnio nad tym zastanawiam. Gdyby się cud zdażył i szczęśliwe donosiłabym Malutką do końca, to zakładam, że na dłuższe spacerki zaczniemy wychodzić pod koniec października. Więc już może być zimno. Na razie mam 3 ciepłe kombinezony (po synku i darowane) w roz. 62-68 i chyba do tego będę wkładać do gondoli jakiś ciepły kocyk. Boję się ubierać Malutką w cieńszy kombinezon + śpiwór w wózku, bo jak znam życie może się obudzić i rozpłakać i będę musiała ją brać na ręcę na mrozie. Z drugiej strony jak mój synek skończył 3 miesiące (skorygowane 6 tyg) bardzo dużo nosiłam go w chuście i ergonomicznym nosidełku - ale to było lato! I mam ogromny dylemat czy późną jesienią/zimą wygodnie się nosi niemowlaka w chuście/nosidełku.. Macie może jakieś doświadczenia? pomysły? :-)
 
Do góry