reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
a już myślałam że to tylko mój młody taki wrażliwy na metki :] ale on to po babci odziedziczył :-D:-D
 
Ja swojemu synkowi też nigdy nie obcinałam metek...i pierwszy raz cos takiego slysze... Dla drugiego synusia i dla siebie do szpitala jeszcze nic nie kupowałam, ubranka mam może tylko kupie ze dwa nowe kapleciki spiszki i body i tyle reszte po braciszku bedzie mial maluszek... może w czerwcu zaczne cos działac..bo praktycznie tylko trzy miesiace ciazowe zostały.... strasznie szybko leci..
 
Dziewczyny znacie sie na chustach? Jakiej firmy itp? Bo bede chciała kupić bo jak będę wychodzic z psem powiedzmy 3 razy dziennie to nie będę czasami znosic wózka na 10 min
 
galaxia - podobno na początek lepsza elastatyczna a później tkana i żeby kupić tkaną używaną bo jest wyrobiona i lepiej się układa. Jest forum chustowe to tam sobie możesz wszystko poczytać ze szczegółami.


a ja się chciałam pochwalić że wygrałam aukcję laktatora elektrycznego medeli :) ... no to odhaczam z listy :)
 
Ostatnia edycja:
Galaxia moja znajoma kupowała na allegro jakąś niedrogą chustę i bardzo sobie chwaliła. Zapytam ją co to była za firma i dam Ci znać.

Lori przyszły Ci te zamówione prześcieradełka ? Jak z jakością ?
 
Mysza - ja prześcieradła kupowałam w sklepie stacjonarnym (coś jak hurtownia). Bo wpadce z pościelą powiedziałąm sobie że nic z pościelowych rzeczy w ciemno nie zamawiam i wszystko macam teraz osobiście :sorry2:

w fabryce wafelków musze tylko zakupić rogal do karmienia, kocyk puffi i mam upatrzoną zabawkę która ma być prezentem od Mateuszka.

poluje jeszcze na allegro na karuzele ale nikt nie chce wystawić używanej. Coś czuję że przyjdzie mi kupić nową to wtedy pojadę do hurtowni stacjonarnej.
 
reklama
annaoj- taki chyba widzialam w szpitalu mieli, ja mam taki : Microlife i jestem bardzo zadowolona, mierzy też temperaturę domu;-)

Co do obcinania metek- sobie też obcinam;) nie cierpię jak mnie coś drapie, zwisa i powiewa. Teraz te metki można od biedy czytać w ubikacji jak książkę....

Ja mam problem z pościelą, bo Feretti nie lubię, zastanawiam się jak się prezentuje pościel HugMe. Raz w Ikea kupiłam super zestaw, mięciutki i fajny w eksploatacji, z domieszką satyny chyba. Teraz wszystko muszę dotknąć, wszystko co szorstkie odpada na starcie.
 
Do góry