reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Popieram- moja na początku darła syrenę wniebogłosy jak się tylko pieluchę ściągało :-) generalnie nie była specjalnie ciepłolubna ale nagość polubiła dopiero w wieku kilku miesięcy.

Dzisiaj w końcu się odblokowałam z ciuszkami dla małego i kupiłam masę rzeczy :) doszlam też do wniosku, że chłopcy są dość pokrzywdzeni jeśli chodzi o modę. Zdecydowanie większy wybór jest dla dziewczynek:)

Fajnie się kupuje i kupuje, a potem co z tym zrobić:D
 
reklama
sanya to i tak nie to, co parę dobrych lat temu. kiedy dla chłopca zero wyboru prawie było. teraz są piękne rzeczy, aczkolwiek przyznam, że dla dziewczynek jest ich nieco więcej.
 
hehe a mi się właśnie wydaje że dla chłopców są fajne i kolorowe, a dla dziewczynek są praktycznie same fiolety i róże :-p
 
moja księżniczka będzie miała i fiolety i zielenie i biel i błekit i granat.... wsio poprostu! :-) nawet ma 2 body w samochody!!! hahahahaha
 
moja bedzie chodziła w bodziakach po Matim wiec duzo kremowego i niebieskiego :-)...na szczęście nie w samochody. Są same misie i pieski :-p
 
Monia- dopiero w mothercare mogłabym się obłowić (ale ich ceny to jakis kosmos u nas) , zara i gap niestety zawiodły tym razem. W Kappahlu te rzeczy które miałam upatrzone to poznikały w magiczny sposób, muszę zamówić przed net chyba.
Chociaż z dzisiejszych zakupów jestem zadowolona:)
 
lori nie podobają Ci się samochody???;-) teściowa myślała że będzie wnuczek i poszalała z zakupami, większość unisex ale dwa body w autka są. ale co tam...przecież to nie zakaz. szkoda że nie w motory, to tatuś by się ucieszył :-p


***
zobaczcie to.... Product Detail | H&M PL :-D cuuudo
 
Ostatnia edycja:
Popieram Lorelain w kwestii kaftaników - miałam kilka ale większości nawet nie użyłam, bo mi nie podeszły zupełnie - więcej wiązania niż pożytku :p Ja zdecydowanie wolę bodziaki :-D

No a moja panna już obdarowana - dostałam po córce koleżanki cztery pudła ubranek na wiek 0-2 lata, więc mam już wszystko czego mi było trzeba :-)
 
reklama
Ja też uważam że dla chłopców są ładniejsze ubranka.Dla dziewczynek może słodkie ale fu różowe:-)Ja z tych pierwszych ciuszków mam sporo żółtych zielonych bodziaków sporo bieli.
 
Do góry