reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
lori, annaoj- no to dokonałam dobrego zakupu:p tak też pomyslałam, że później do tych pojemniczków można i zupki dac, czy owoce :)
 
No ja też już na finiszu zakupów wyprawkowych, wózek, łóżeczko, butelki Dr. Browns, laktator elektryczny medela, ubranka (zamawiałam pakę używanych) i część nowych pokupiłam, prześcieradełka, i pościelka, wanienka wsio poprzychodziło. Zostało mi jeszcze parę rzeczy dla mnie podkłady, koszula itd smoczek, tetrowe pieluszki, fride i kosmetyki ale będę od jednego sprzedawcy zamawiać a no i materac bo do tego łóżeczka turystycznego jednak dokupię pianka-gryka-kokos. Także jestem spokojniejsza że już pomału będzie wsio :) leżaczek kupię później najwyżej.
 
Karolina - super że juz tak do przodu z wyprawką, mi też ciągle brakuje kilku rzeczy. Przede wszystkim dla mnie i fride do nosa dla małej i jakies pierwsze pampersy i chusteczki. Dla siebie nadal nie mam, koszul, rzeczy higienicznych, biustonosza do karmienia i rogala.

mama - ja ostatnio nawet chciałam kupić pampersa 1 ale w auchan nie mają a do innych supermarketów jest mi nie podrodze ale kiedys i tak bede musiała kupić :-p
 
Jeju jak czytam ile już macie kupione to się stresuje :)

Lorelain - ja tydzień temu kupowałam w promocji Pampersy Premium Care w Tesco, a z tego co się orientuje to w tej chwili są w promocji active baby ale nie spojrzałam jakie wielkości. Kupiłam tez 2 paczki Dady z Biedronki. Zobaczymy które się przyjmą.

Ja mam już w sumie ubranka skompletowane i poprane, cześciowo poprasowane. Ostanie pranie czeka na prasowanie ale nie mam sil w rekach poki co. Z grubszych rzeczy zostaje mi wciąż do kupienia kombinezon na zime, bo jesienny mam, no i ciepła czapa :)

Poza tym spędza mi sen z powiek zakup wózka, łóżeczka i materaca. Wózek wybrany ale na necie ( nie widziałam w rzeczywistosci wiec znak zapytania ), łóżeczko wybrane pozostaje zamówić, ale mam dylemat z materacem. Jakie macie? Które polecacie? Ja mysle o lateksowo-kokosowym.
 
camelka - zakup kombinezonów na szczęście mnie ominął bo mam po starszaku, ale w swoim czasie zakupie różową czape co by było widać na zdjęciach że to dziewczynka :)

z materacami ciężka sprawa bo każdej co innego w sklepie polecają ;-)
 
No ja zakończyłam zakupki, właśnie zamówiłam ostatnie rzeczy jak patrzę na konto to z podziwu nie wychodzę :O Na sam koniec pampki i kosmetyki z penaten. Materac kupiony pianka-gryka-kokos. Mam tyle ubranek teraz muszę to wszystko poprać i poprasować tylko nie mam gdzie trzymać zaczekam jeszcze może komodę zakupię. Na szczęście pakę ubrań dostałam od znajomych i drugą kupiłam + nowe ciuszki na sam początek, kombinezony mam ze 3 więc jestem spokojna chyba ze mój synalek okaże się bardzo duży i rozmiar 68 na zimę nie będzie pasował :D
 
reklama
no dobra zakupiłam pampersy białe 1 i 2 - już zapomniałam ile one kosztują :eek: ... 1 ładnie pachną a 2 już nie.

dokupiłam też w smyku wanienke i smoczki bo o tym całkiem zapomniałam :-p
 
Do góry