reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Anney no tak nie bawełna ale milusi bardzo bardzo :) z tym sie zgodzę.. Ale jak szukałam to no mieli u nas tylko rozmiary 0-3 i nic większego bo chciałam cos na 6 kupić zeby było na zimę.. Ale ten tak mi sie spodobał ze wzięłam a moze akurat na ciut dłużej starczy..

Blerka tak super ale ta cena w $ to nawet mnie powala :D haha
 
reklama
A większego ja nie kupuje, bo
To tylko dlatego ze m sie boi tak małego dziecka wziąć na Redę bez zabezpieczenia ;) (to jego pierwsze) a przez te 3m sie przyzwyczai ;)
 
Bylam dzis w tk maxie, ale nic nie wybralam.
Za to po powrocie do domu zrobilam liste wyprawkowa, z ponad 50 pozycji mam ok 20... Reszte musze sprawdzic jak wrocimy po remoncie, bo nawet nie pamietam czy takie rzeczy jak reczniki czy kocyki pooddawalam czy zostawilam... Ale sporo bedzie do dokupienia jeszcze.
 
Lunera- nie chciałabyś się podzielić lista? Ja kompletnie nie wiem czy w mojej jest wszystko co powinno być! :)
 
reklama
Do góry