reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

ja dzisiaj prałam pieluchy tetrowe i flanelowe. Zaraz sie zabiore za prasowanie i ukladanie juz wypranych ciuszkow w szafkach. Zaczelam tez przygotowywac torbe do szpitala i rozplanowywac co gdzie szafie maluszka bedzie poukladane. Ale roboty z tym, masakra! Jakbym to miala robic za miesiac to bym chyba padla :szok:
 
reklama
Nie widzę Waszych suwaczkow, alepodejrzewam, że terminy macie na początku sierpnia :-) Też bym już się za to wzięła. A zacznę po urlopie czyli na początku lipca. Jeszcze nie mamy wybranych mebli, ani pokój nie pomalowany. I jeszcze łóżeczko trzeba starszemu wybrać, by swoje oddał bratu.
 
cinamonka tak, on bambusowy jest.

natka, wszystko piore. ubranka, kocyki, zabawki (tych co prawa nie mam, bo jak znam zycie ostaniemy waz z pierwszymi goscmi). wszysto z czym dziecko ma kontakt.
 
Moje dzisiejsze mini zakupki dla Juniora :)
 

Załączniki

  • 1433096149274.jpg
    1433096149274.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 37
  • 1433096158088.jpg
    1433096158088.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 37
  • 1433096166018.jpg
    1433096166018.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 39
  • 1433096175696.jpg
    1433096175696.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 37
Ja tez mam wszystko poprane i poprasowane w szafkach.
No ale ja mam termin na 2 sierpnia, moj lekarz mowi, ze 5 lipca beda juz donoszone bo to 36 tydzien i nie znam dnia ani godziny juz teraz. Torby stoja zwarte i gotowe. Juz na ta wizyte biore je do samochodu bo nigdy nic nie wiadomo. Zostal tylko wozek :-D

Natka lepiej wszystko co nowe wyprac i wyprasowac bo jednak przy produkcji przez wiele rak i chemikaliow przechodza. Ja nowe ciuszki dwa razy piore.
 
Ja niestety za pranie i prasowanie będę brała się dopiero w lipcu jak już się przeprowadzimy
 
Ok, dzieki dziewczyny za informacje - no to wszystko piore i prasuje :-D

kazdego dnia sie ciesze, ze jednak kupilam wyprawke tak wczesnie cala i teraz juz tylko takie rzeczy jak ukladanie, pranie i prasowanie. Myslalam, ze to raz dwa pojdzie a to sie ciagnie i ciagnie w nieskonczonosc :confused2:
 
Natka ja tez dzis pralam glownie nowe ciuszki a jutro nastepna partia wczesniej juz wypranych bo nowe chce z 2 razy wyprac i jak wszystko ladnie poschnie to bede prac rzeczy ktore dostalam od bratowej i jej siostry. Tez bede prac kocyki, zabawki itd. Przez ostatnie dni robilam zamowienia czekam na przesylki zeby juz tez torby byly gotowe. W sumie brakuje mi biustonoszy do karmienia i to bedzie najwieksze wyzwanie bo mam bardzooo duzy problem a z drugiej strony nie chce placic 150 pln albo i wiecej za biustonosz do karmienia bo mnie nie stac ahhh nic bede kombinowac. Druga rzecz na ktora nie moge sie zdecydowac i w koncu zamowic to laktator, jestem zielona nie wiem jaka marka czy reczny czy moze jednak elektryczny czy uzywany czy tylko laktator z butelka czy z gadzetami ahhh no i materac do lozeczka ogladam i mysle.
 
reklama
W ile toreb się spakowalyscie do szpitala? Ja będę miała jedna dla siebie i druga dla synka i jedna na wyjście do domu.. :D jak na jakieś wakacje he he
 
Do góry