reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ola ja bym ubierała dziewczynki tak samo tylko sporadycznie, tak jak piszesz od święta :-) jakoś nie podobają mi się dzieci ubrane identycznie na okrągło chociaż czasami to wygląda naprawdę słodko :-D jak dojeżdżałam jeszcze autobusem na studia to często mijałam bliźniaczki, panie po 50-ce i wszystko od butów, po fryzurę i kolor paznokci miały takie same, kropka w kropkę i powiem że wyglądało to komicznie, tylko obrączek nie widziałam na dłoniach ciekawe dlaczego :-D

Co do nowych i używanych ubranek jakiś czas temu przeglądając srokę wpadłam na ten wpis i jeszcze bardziej przekonało mnie to do ubranek z drugiej ręki, chociaż już wcześniej zdążyłam się obkupić :-D:-D
Sroka o....: Dlaczego warto kupować dla dzieci w szmateksach

Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie przechowywania i mrożenia odciągniętego mleka. Co polecacie? Specjalne woreczki czy pojemniki? Znajoma robi zamówienie do apteki i chcę się dołączyć więc czekam na Wasze doświadczenia i rady :tak:
 
Ola ja bym chyba tak samo nie ubierala, kolorystcznie napewno nie. Mi sie podoba jak blizniaki ubiera sie w tak samo ale w innym kolorze.
Ale podoba mi jak dzieci sa w roznym wieku i wtedy ubrac je tak samo. Ale tylko przy jakiejs okazji. Albo mama i corka, czy tata i syn tak samo albo bardzo podobnie[emoji3]
Ale blizniaki identycznie ubrane nie zbyt to mi sie podoba.



Zuza super ciuszki.
Co do nowych ciuszkow to tez mam takie zboczenie[emoji12]


Zuzzi fajne prezenty

Ja zaczelam zamawiac bo czas leci. Wczoraj zamowilam kosz ze stojakiem ale bedzie gotowy gdzies za miesiac dopiero bo jest robiony na zamowienie lacznie z posciela. Wtedy sie pochawale[emoji3]
Zamowilam tez cienki kocyk oczywiscie w gwiazki[emoji7] ktore kocham miloscia slepa i na dniach powinien przyjsc.
No i zamowie w pl u takiej jednej dziewczyny co szyje super rzeczy, dwa kocyki, przescieradelo, organizer na lozeczko i kosz na brudna bielize. Teraz tylko musze pomyslec nad wzorami. A wybor jest ogromny, ech... Ale pewnie wyglaja gwiazdki[emoji23]

Lilija to ja czekam na fotke gwiazdeczek. Bardzo jestem ciekawa[emoji3]

Martuszka ja mrozilam w woreczkach. Teraz tez bede uzywala woreczkow
 
Ostatnia edycja:
No wlasnie Beatka utwierdzilam sie jeszcze bardziej w moich przekonaniach dzieki wam.

Martuszka widze, ze tak jak ja ufasz Sroce :-)
Historia o blizniaczkach niezla :-) moze nie mialy obraczek bo jeszcze nie znalazly identycznych mezow :-D
 
reklama
To też są po 50 i wciąż szukają heh :-). Jak to wygląda cenowo w Tesco Jak są przeceny , np body za ile można dostać?
 
Do góry