reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Dziewczyny, od jutra w polskich tesco 30% rabatu na odzież dziecięcą. Nie ukrywam, że czekałam na tą promocję, bo uważam że ciuszki z tesco mają całkiem fajną jakość, a i cenę bardzo przystępną ;)
 
reklama
Ja tez duzo na necie zamawiam a z zary czesto bo w sklepach połowy niema!no mini dział jest mini tak jak piszesz:)
 
Ja tez mam strasznie duzo tych najmniejszych ciuszkow 0-3 kupilam kilka a wiekszosc dostalam od znajomych - wszyscy cos chca mi dac bo swoich dzieciach- jeszcze czekam na 4 paczki ze Stanow od mojej bylej kolezanki z biura po jej synku :-)
I w koncu zabralam sie za pranie i prasowanie bo do tej pory mialam strasznego lenia.
Z wyprawki nie mam chusteczek nawilzanych, podkladow i octaniseptu a dla siebie wkladek laktacyjnych.
 
Klaudii jeszcze w Marcs and Spencer mają czasami fajne ciuszki i Mothercare na takie maleństwa. W Zarze to Tak na prawdę oprócz body, dwóch bluz i spodni to reszta jest powyżej 3 mies u mnie :)
 
No wlasnie na codzien nie chce ich tak samo ubierac. Ale np na swieta czy jakies imprezki rodzinne chcialabym ubierac nas wszystkie tak samo. Albo w sukienki z takiego samego materialu ale w innych fasonach. Pewnie czasami sobie nie odmowie ubrania calej trojki w takie same ciuszki.

Ale ja lubie ciuchy z tesco. Szkoda, ze tak ledwo sie tocze, a olsztyn taki rozkopany. A tesco nie ma f&f online? Zeby sobie z lozeczka ubranka kupic :-)
 
Olka w uk napewno mpzna kupic ciuszki z tesco online. Mysle ze w pl rowniez.

Jezu dziewczyny ja nie wiem co ta mala glizdunia w nocy dzis wyprawiala.. az sie zastanawiam czy sie nie obrocila glowka do dolu.. no wogle mi spac nie dala..moze ze dwie godzinki spalam tak kopala i szalala.

Ife sprobuje sie zdrzemnac teraz puki m jeszcze w domu bo idzie pozniej do pracy. . A ja dzis sobie w kolano strzelilam dajac dzieciom kare na bajki na caly tydzien.. tak wiec bedzie glosno w domu a glowa mi peknie :p
 
Olka tesco też ma sklep online i możesz zrobić zakupy do domu, ale nie wiem czy rzeczy z promocji też można, to trzeba by sprawdzić.
Ja niestety mam malutkie tesco, niestety tylko jeden rząd półek dla dzieciaczków, więc wątpię żeby coś było, ale już tylko kilka rzeczy muszę dokupić z ubranek.

na razie robię listę co z kosmetyków trzeba bo znalazłam fajną stronę blizejciebie.pl gdzie można dużo rzeczy taniej kupić niż w sklepie, ale wiadomo są też niektóre droższe, więc póki mam siłę to jeżdżę po sklepach a jak już będzie ciężko to zostawiam sobie na później tylko zakupy online :)
 
reklama
No mój synuś juz większy to w zara duzo kupuje ale jak był maluśki to niebylo dużego wyboru tak jak mówisz!a bluza ta niebieska z gwiazdka i ta czerwona z kapturem:)umknie niema tych sklepów co piszesz mieszkam w DE!
 
Do góry