reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ciąg dalszy :)
 

Załączniki

  • 1432039754729.jpg
    1432039754729.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 46
  • 1432039762408.jpg
    1432039762408.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 43
  • 1432039773852.jpg
    1432039773852.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Dziękuję, Mam nadzieję, że będzie to wyglądać ładnie :) ja nic nie.mogę zostawić bo na końcu dopiero będę miała pokój, bo czeka mnie przeprowadzka w 8 miesiącu :)
 
Ja nie szaleję z pokojem dla małej, teraz jej wszystko jedno będzie gdzie przytnie komara a p okój taki z prawdziwego zdarzenia urządzę jej jak już będzie bardziej rozumna i przeprowadzimy się do domu:)
 
Dlatego ja szaleje z pokojem bardziej dla mnie i urządzam go tak jak mi się będzie podobać. Dla małego liczy się tylko jakość :D
 
zuza bardzo ladne :)
nas
za picia bedvie z nami pewnie ok 1.5roku. potem chlopcy beda juz na tyle duzi,ze beda rozdzieleni na sowje pokoje i mala bedvie z mldszym synkiem. narazie ma swoja biala komodke ;)

do mnie d
zis przyszly majty porodowe, bialy sweterek dla psiochy, kolejne paczki pampersow i to wszystko.

 
Jejku ja tu jeszcze miejsca na łóżeczko nie mam a tu o pampersach mowa. Trochę przeraża mnie załatwianie wszystko na ostatnią chwilę
 
zuza, ja lozeczka nie mam jeszcze haha
pampersy
zamawiam na amazonie, bo kupuje za prawie polowe ceny, jak rozloze na comiesieczne dostawy.

 
Ja nawet nie zaczęłam myśleć o takie coś. W 8 mies mnie czeka przeprowadzka z Anglii do Wiednia i poród w Polsce więc to w ogóle zawirowania :) ale w sumie dobra opcja z Amazonem, muszę to obczaić! Ja meble już mam zamówione j leżą w Polsce i czekają :)
 
reklama
W ogole ile Wy paczek pampersow kupujecie?

po jednym np z 2 rodzajow czy jakies zapasy robicie?

a z chusteczkami do pupy tez zapasy? :p
 
Do góry