reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Suwina ja zamówiłam ten pierwszy, jak chcesz to poczekaj jak przyjdą do mnie to dam znać jak wygląda na żywo. Ja chyba na całą pościel się skuszę, choć miało nie być
 
reklama
Ewelinka przebiłaś nas wszystkie hahaha!
Love nazwa choo choo wagon wymiata hahaha ale ktoś miał pomysł!

A ja w końcu zamówiłam masło shea i oleje, trudny temat ogólnie, bo różnica cen pomiędzy sklepami internetowymi jest ogromna i nie wiadomo czy to to samo czy to tanie to jakiś syf? I tak wisiałam nad tym cały weekend :( a pewnie i tak przepłaciłam hahaha

Babki powiem Wam, że jaram się strasznie, bo jutro jest poniedziałek i...zaczyna się tydzień, w którym ma przyjść łóżeczko! Co prawda między 13 a 17.07 mają je nadać, ale jestem dobrej myśli, że będzie to szybciej niż później :D
 
IMAG1673.jpgIMAG1674.jpg
A to nasz nowy HOLLAND, :)
 

Załączniki

  • IMAG1673.jpg
    IMAG1673.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 67
  • IMAG1674.jpg
    IMAG1674.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry