reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Kassietta właśnie miałam pisać czy kocyki przyszły :-) Zadowolona jesteś? Ja właśnie chciałam cienki. Można u niej zamawiać?
 
reklama
Super kocyki, ja już mam 3 i myślę że wystarczy, do tego 2 rożki, śpiworek i pościel. Jutro jadę na zajęcia w szkole rodzenia to przy okazji zrobię zakupy apteczne i kupię w końcu majtki siateczkowe.
 
Zuzzi, pytalam o kolka, bo moje maluchy we wszystkim po domu jezdza, ta skrzynia bardzo by sie im spodobala :-)
Widze, ze faza na zygzaki. Bardzo ladne te szare. Mnie czeka dobieranie zaslon w salonie jeszcze i wlasnie cos szarego by nam pasowalo.

Kocyki sliczne :-) az sie nie moge doczekac, az przejrze szafy za tydzien, bo nie chce kupowac za duzo, a nie pamietam co zostawilam a co oddalam w zeszlym roku...
 
Ja zamawiam kocyki :) jeden grubszy i jeden minky :) moze pozniej zamówię jeszcze jakis ale poki co trzeba jeszcze inne rzeczy pokupować :D
 
Akuku bylam dzisiaj w szkoel rodzenia i pytalam o te pieluchy a wiec tak: zmienianie pieluch roznych firm powoduje ze sie nie przyzwyczai do jednej marki bo pozniejsza zmiana na inna marke moze powodowac uczulenie. Jesli zmieniamy pieluszki a pojawi sie odpazenie to nie z winy pieluszki ale np z kupki bo bylo dziecko za dlugo z kupka. Nie powiedziala nam w prost o firmie ktorej pieluszki "uzalezniaja" ale zapytana czy to np ta nie odpowiedzila ze nie wiec chodzi o firme pampers ktora cos dodaje do pieluszek takiego ze potem moga pojawic sie problemy przy zmianie na inna firme. Oczywiscie nikt tego nie musi robic powiedziala nam to jako dobra rade ze lepiej probowac roznych firm pieluszek a nie trzymac sie jednej ale to oczywiscie nasza indywidualna sprawa.
 
reklama
Hmm my nie mieliśmy problemu przy zmianie pieluszek na inna firmę.. A od urodzenia używamy pampers i jak byliśmy w Pl to próbowałam dada i bella i wszystko było ok..za to jak zmieniłam z pampers baby dry na simply dry lub baby active..juz nie pamiętam to synek dostał jakąś wysypke wiec używamy tylko baby dry
 
Ostatnia edycja:
Do góry