reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ja dziś robiłam Cotton balls- schną :)
Przyszło łóżeczko dla mojego małego , od razu je rozłozliśmy i stoi na korytarzu, bo planuje na dniach malować pokoik, ale nie mogę się zdecydować na namalowanie drzewka czy gwiazdek.... co myslicie?
 
reklama
A co tobie bardziej pasuje? Bo pierwsze kilka mcy to glownie Ty bedziesz podziwiac.
Ja z maluchami mialam biale sciany, dopiero pozniej Sami wybrali dekoracje, ale to naklejki sa
 
Lilija Oj nie wiem co bym wybrała, hmm
Ja chcę dac na jednej ścianę fajna tapetę, a resztę malnac na jakiś kolorek. W sobotę z pokoju wyjeżdża komoda i kanapa, więc z M zaczniemy planować.
 
:-D
 

Załączniki

  • 1429676944784.jpg
    1429676944784.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 55
  • 1429676965193.jpg
    1429676965193.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Bunia a poducha sztywna ? Ja mialam podobna i mi sie wysuwala i dziecko musialam zawdzr trzymav i poduche..kupilam miekka i maly na niej lezal a ja mialam rece wolne i nie wysuwala sie.

Sann piekny wozio :)
 
Do góry