reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Jeśli chodzi o wózki to ja mam 2w1 (Jedo Fyn) + zwykła małą spacerówkę (Espiro magic). Myślę, że posiadanie dwóch spacerówek nie jest złą opcją. Bo albo są dobre, duże koła które wszystko pokonają - ale wózek jest cięższy, albo ma się lekki wózek i koła do kitu - małe i nieporęczne w prowadzeniu.
Chyba że któraś z dziewczyn zna jakiś wózek spacerowy, który jest lekki, składa się do niedużych rozmiarów i ma dobre koła na wszystkie przeszkody.
 
reklama
Ja nie moglam sie powstrzymac i kupilam w weekend dla corci cos :-)

ImageUploadedByForum BabyBoom1406591001.807954.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406591001.807954.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406591001.807954.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 58
My bylismy wczoraj i znalazlam wozek dla nas:-) Tako city move. Troche ciezki, ale ja mam winde wiec nie mam dzwigania. Ale najwazniejsze ze gondolka jest wysoko bo wiekszosc jest na wysokosci kolan mojego meza. I ogolnie wszystko nam sie podobalo. A na olx sa za polowe ceny iz w sklepie, wiec uznalismy ze nie ma po co przeplacac i kupimy uzywke.

Znalazlam w sklepie rowniez ubranka, gdybym znala plec, to bym pewnie maniakalnie juz nakupowala, a tak jeszcze poczekam. Ja akurat nie mam od kogo dostac ubranek na start, moja siostra oddala wszystko szwgierce, bo od niej tez miala wiekszosc.Chyba ze sie skusze na ubranka od kolezanki jesli bedzie dziewczynka, ale kolezanka ma podejscie ze coreczke jak lalke trzeba non stop ubierac w same rozowe sukiemeczzki. Moje podejscie jest ze dziecku ma najpierw byc wygodnie
 
reklama
Ja dziamgałam że nic nie będę kupować bo wszystko mam, ale w koncu dokonałam pierwszego zakupu - skarpetki...:) Tylko moj mąż tak dziwnie zareagował, nie chciał nawet tego kupić.
 
Do góry